beata tyszkiewicz

"Taniec z gwiazdami". Tak się zmieniało jury programu. Rekordzistka spędziła w nim 25. edycji, a niektórzy utrzymali się raptem przez jedną. Pamiętacie wszystkich jurorów?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 25. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także na oceniających ich występy jurorach, którzy niekiedy byli bardziej znani od uczestników programu. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniało się jury "Tańca z gwiazdami". Pamiętacie wszystkich?

26.07.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Beata Tyszkiewicz — dama polskiego kina, w której kochały się miliony Polaków. Nie uwierzycie, co dziś robi

Beata Tyszkiewicz jako jedna z niewielu polskich aktorek w pełni zasłużyła sobie na przydomek damy polskiego kina. Przed laty kochały się w niej miliony Polaków. Tyszkiewicz ma na swoim koncie wiele wybitnych ról, w tym rolę jurorki w "Tańcu z gwiazdami" oraz babci. Co słychać u Beaty Tyszkiewicz, która jakiś czas temu borykała się z problemami zdrowotnymi? Sprawdźcie, jak jej się wiedzie.

20.05.2021Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×