Beavis & Butt-head wracają na antenę MTV Polska

Powrót po latach, już w najbliższą niedzielę na kanale MTV Polska.

Multimedia

Ten komediowy serial zdefiniował pokolenie lat 90tych i wyznaczył nowe trendy w "dorosłej" animacji. Już w kwietniu na antenie MTV triumfalny powrót jednej z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych kreskówek wszechczasów - "Mike Judge’s Beavis & Butt-head".

Fani kultowej kreskówki Mike’a Judge’a zastaną swoich ulubionych bohaterów dokładnie tam, gdzie ich zostawili 15 lat temu - na brudnej kanapie, przed telewizorem nastawionym na stację MTV.

"Uh huh huh huh"

Pierwsze odcinki Beavisa i Butt-head’a zostały wyemitowane na antenie MTV w marcu 1993 roku i od razu zyskały rzesze wyznawców, a niezwykła popularność serii ośmieliła twórców do nakręcenia pełnometrażowego filmu "Beavis and Butt-head Do America". Dwójka nieprzystosowanych społecznie nastolatków stała się ikoną epoki i stacji MTV.

“I am the Great Cornholio!"

Na szczęście, dla Beavisa i Butt-heada czas stanął w miejscu.

Nadal są młodzi, niepoprawni i wiecznie napaleni. Noszą koszulki z ulubionymi metalowymi zespołami. Butt-head jest niezmiennie cyniczny, a Beavis cały czas toczy wewnętrzną walkę ze swoim alter-ego, Wielkim Defekatorem (Cornholio). Charakterystyczne głosy bohaterów też nie uległy zmianie - Mike Judge dubbinguje obydwie postacie, tak samo jak miało to miejsce w latach 90tych.

"This sucks!"

Ich głównym zajęciem i nieszkodliwym nałogiem jest oglądanie telewizji. Dzisiaj złośliwie komentują współczesne seriale dla młodzieży, takie jak "Ekipa z New Jersey" i "Nastoletnie ciąże". Nie zostawią też suchej nitki na nowych gwiazdach muzyki pop, fenomenach Internetu, filmikach z youtube.com i walkach zapaśników. W swoich ocenach są radykalni - albo coś "sucks", albo jest "cool".

Premiera: niedziela, 15 kwietnia o godz. 22:00 na antenie MTV Polska

Emisja: soboty o godz. 23:30, niedziele o godz. 22:00 na antenie MTV Polska

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×