Będą jeszcze trzy części "Szybkich i wściekłych"! Sprawdź daty premier

Doskonała wiadomość dla fanów cyklu "Szybcy i wściekli". Kultowa seria doczeka się jeszcze trzech filmów, a dzisiaj poznaliśmy daty ich premier!

Multimedia

Dwie dekady, dziesięć filmów, jedna saga - takim hasłem twórcy promującą nadchodzące części cyklu. Właśnie trwają prace nad ósmym filmem serii, którzy wyreżyseruje F. Gary Gray ("Straight Outta Compton"). Ekipa filmowa odwiedzi Nowy Jork, Atlantę, Rosję, Kubę oraz Islandię. W obsadzie na pewno znajdą się Vin Diesel, Dwayne Johnson i Kurt Russell. Ósma część "Szybkich i wściekłych" do kin trafi 14 kwietnia 2017 roku.

Dziewiąta część w kinach pojawi się dwa lata później - 19 kwietnia 2019 roku, natomiast dziesiąta część - i być może ostatnia - swoją premierę będzie mieć 2 kwietnia 2021 roku.

To jednak nie wszystko. Vin Diesel, będący producentem serii, już od dawna wspomina, że chciałby, aby powstały osobne filmy skupiające się na wybranych bohaterach "Szybkich i wściekłych", m.in. swój film miałby otrzymać Dwayne Johnson. Ostatnio pojawiły się spekulacje, że do cyklu wróci Eva Mendes, która odgrywała główną rolę kobiecą w "Za szybkich, za wściekłych" (2003) oraz zaliczyła cameo w "Szybcy i wściekli 5" (2011). Niewykluczone, że piękna aktorka także doczekałaby się osobnego filmu o swojej bohaterce.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×