bedoes

Matura 2022. Polskie gwiazdy bez egzaminu dojrzałości. "Nie matura, lecz chęć szczera..." Oni udowodnili prawdziwość tego porzekadła!

Matury 2022 czas start! Wielu młodych ludzi podchodzi właśnie do jednego z najważniejszych egzaminów w swoim życiu. Od jego wyniku zależy, co będzie dalej! Boicie się, że nie zdacie? Spokojnie. To też nie koniec świata! Prezentujemy galerię polskich gwiazd, które pokazały, że bez "papierka" też można odnieść sukces. Sprawdźcie, które gwiazdy nie mają matury - a zrobiły karierę!

04.05.2022Matura 2022

"Klangor". Maciej Musiał opowiedział nam o swojej roli w serialu CANAL+ oraz o współpracy z Bedoesem! Jak się poznali? [WYWIAD]

"Klangor" to nowy polski serial, który możemy oglądać na antenie CANAL+. Produkcja, która została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków, jest doceniana również przez widzów, którzy już z niecierpliwością czekają na ostatni epizod i rozwiązanie całej historii. Porozmawialiśmy z Maciejem Musiałem, który jest jedną z gwiazd serialu "Klangor", chociaż nie tylko "Klangor" interesował nas w tej rozmowie. Sprawdźcie!

07.05.2021Klangor

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×