Będzie czwarta seria Przepisu na życie

Kilka dni temu padł ostatni klaps na planie trzeciej serii "Przepisu na życie". Miłośnicy serialu mogą jednak spać spokojnie. To nie koniec!

Multimedia

Zdjęcia do kolejnych odcinków rozpoczną się jeszcze w tym roku. Część z nich będzie realizowana w słonecznej i "smakowitej" Toskanii.

"Oficjalnie potwierdzamy, że dalsze losy bohaterów Przepisu na życie będziecie mogli obejrzeć w czwartej transzy serialu. Czy pojawią się nowi bohaterowie? Jak potoczą się dalsze losy Anki i Jerzego? O tym wszystkim przekonamy się już niebawem!" - napisali administratorzy na oficjalnej stronie serialu.

CZYTAJ TAKŻE: KUMOREK ZAŻĄDAŁA PODWYŻKI. 8 TYS. ZA DZIEŃ TO ZA MAŁO BĘDZIE KOLEJNA SERIA "PRZEPISU NA ŻYCIE"

I tyle, jak na razie, wiadomo o nowej serii. Na razie filmowcy pracują nad scenariuszami nowych odcinków. Pojawiły się plotki, że przed każdą kolejną serią aktorzy wpływali na scenarzystkę Agnieszkę Pilaszewską i sugerowali jej, jak mogłaby poprowadzić ich postaci. Czy tak będzie i tym razem?

  • Rzeczywiście, spotkaliśmy się z Agnieszką na kolacji, ale zamiast rozmawiać o pracy, spędziliśmy czas na pogawędkach o życiu - mówi Magdalena Kumorek, która w serialu gra główną bohaterkę.

Źródło: Gazeta Wrocławska

Komentarze

Skomentuj
  • u (gość)

    niestety trzecia seria jest o wiele gorsza niż pierwsza i druga. Rola Ostaszewskiej początkowa sympatyczna i zabawna, stała się żałośnie karykaturalna. Miejmy nadzieję , że scenarzyści nieci przystopują. " nie idźcie tą drogą " - jak mówi klasyk

    05.04.2012 15:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×