"Będzie dobrze, kochanie". Wiktoria Gąsiewska i Filip Gurłacz w pierwszym telewizyjnym serialu nagrywanym z domów! Premiera w TVP2!

Wiktoria Gąsiewska i Filip Gurłacz grają główne role w pierwszym telewizyjnym serialu nagrywanym z domów. "Będzie dobrze, kochanie" to produkcja, która powstała ze względu na pandemię koronawirusa. Serial będzie można oglądać w TVP2!

Multimedia

"Będzie dobrze, kochanie" odcinek 1. i 2. w czwartek, 23.04.2020 od godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

"Będzie dobrze, kochanie" to pierwszy w Polsce serial telewizyjny nagrywany bez klasycznych planów zdjęciowych. Jest on realizowany w domach aktorów, którzy swoje role odrywają w autentycznych wnętrzach i strojach. Odcinki formą przypominają połączenia wideo za pomocą komunikatorów internetowych.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula zrobili serial ku pokrzepieniu serc! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Głównymi bohaterami są Justyna (Wiktoria Gąsiewska) i Artur (Filip Gurłacz), którzy mieli niedługo wziąć ślub i planowali huczne wesele. Miesiące przygotowań przekreślił wybuch epidemii. Do tego niedoszły pan młody utknął w Australii, gdzie wyjechał do pracy. Narzeczeni martwią się nie tylko ceremonią, która stanęła pod znakiem zapytania. Obawiają się przede wszystkim długiej rozłąki. Walczą o to, by być razem. Wsparcia udzielają im bliscy.

Justyna może liczyć na matkę Lilkę (Ilona Ostrowska) i ojca Waldka (Jacek Lenartowicz). Także rodzice Artura, Elżbieta (Dorota Chotecka) i Zygmunt (Tomasz Sapryk), próbują służyć radą w tej trudnej sytuacji. Pomocne okazują się także babcia Justyny (Bożena Dykiel) i przyjaciółka Lilki, Ewa (Anna Dereszowska). Autorami pomysłu są Bartosz Kubera – reżyser serialu i Krzysztof Gureczny, który wraz z Mirką Szawińską i Rafałem Skarżyckim są scenarzystami. Serial będzie można oglądać w czwartki i piątki od godz. 20:40 (po dwa odcinki). Powtórki w poniedziałki i wtorki od godz. 18:55.

Pięciu reżyserów nakręci dla HBO serial we własnych domach! O czym będzie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ADAM ZDROJKOWSKI (gość)

  ARTUR BACIS

  02.05.2020 17:16
 • ZONA AGNIESZKA PILASZEWSKA (gość)

  MAZ KRZYSZTOF STELMASZYK

  02.05.2020 17:15
 • Asia (gość)

  Bardzo zaciekawil mnie sam pomysł, ale w czwartek oglądam ,,Ojca Mateusza". Szkoda, że TVP ze sobą w ten sposób konkuruje, no ale cóż... W takim razie zostaje VOD. Według mnie mogłyby polecieć 2 odcinki w piątki i odcinek mógłby trwać 30 minut.

  22.04.2020 22:47
 • MinionGdynia (gość)

  :)

  17.04.2020 00:32
 • Benek (gość)

  Czekam z niecierpliwoscia

  16.04.2020 21:23
 • Gargamelek (gość)

  Oooooooooo fajny pomysł. Gratki

  16.04.2020 16:36
 • AnkaB (gość)

  Super. Moja ulubiona aktorka młodego pokolenia. Jestem bardzo ciekawa tego serialu :)

  16.04.2020 16:18

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×