Będzie drugi sezon "Głębokiej wody"

Obsypana nagrodami "Głęboka woda" powróci na antenę TVP2.

Multimedia

Serial był wydarzeniem tegorocznych międzynarodowych festiwali i konkursów, zdobywając m.in. prestiżową nagrodę Prix Italia, wyróżnienie specjalne na Prix Europa w Berlinie oraz "Gold Plaque" w ramach Hugo Television Awards. Druga seria już w marcu. W roli głównej wystąpi Marcin Dorociński.

Zrealizowanych zostanie dwanaście nowych odcinków, które wiosną zostaną wyemitowane na antenie TVP2.

We Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu. Wyreżyseruje go, podobnie jak poprzednio, Magdalena Łazarkiewicz. Reżyserem wybranych odcinków będzie też Kasia Adamik. Producentem wykonawczym jest wrocławska firma Media Brigade. Zdjęcia potrwają do połowy lutego 2013 roku.

"Głęboka woda" opowiada o grupie pracowników socjalnych jednego z Ośrodków Pomocy Społecznej. Zespół, pod przewodnictwem Wiktora Okulickiego (w tej roli znakomity Marcin Dorociński) mierzy się z kolejnymi ludzkimi dramatami. Bohaterowie serialu to z zawodu pracownicy socjalni, z powołania zaś społecznicy, którzy za wszelką cenę starają się przeprowadzić potrzebujących przez "głęboką wodę" na bezpieczny brzeg.

W drugim sezonie rozwinięte zostaną wątki osobiste głównych bohaterów, w tym postaci granej przez Marcina Dorocińskiego. Widzowie m.in. poznają tajemnice przeszłości Wiktora, która tak silnie determinuje jego aktualne życie.

Na ekranie zobaczymy także aktorów znanych z poprzedniej serii "Głębokiej wody". U boku Marcina Dorocińskiego wystąpią: Katarzyna Maciąg (Mika), Małgorzata Buczkowska (Marta Okulicka, żona Wiktora), Rafał Maćkowiak (Maks, chłopak Miki), Marta Klubowicz (Alina), Gabriela Muskała (Kalina Wilczyńska), Agnieszka Podsiadlik (Małgorzata), Piotr Nowak (Jerzy), Marta Juras (Iza), Julia Kijowska (psycholog Grażyna Konieczna) i Teresa Budzisz-Krzyżanowska (Krystyna, była dyrektorka ośrodka).

Komentarze

Skomentuj
 • LENY (gość)

  Super. Lubie tego aktora a szczególnie serial pitbull w którym wystąpił .

  http://www.filmweb.pl/serial/PitBull-2005-282083

  14.12.2012 22:10
 • PATI (gość)

  BARDZO CIESZĘ SIĘ Z TEGO POWODU.

  14.12.2012 15:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×