Będzie kolejna edycja "Agenta"! Kto tym razem weźmie udział?

"Agent - Gwiazdy" zbliża się ku końcowi. Wciąż nie wiemy na pewno, kto jest agentem, ale w mediach pojawiła się informacja o tym, że program powróci już za rok!

Multimedia

"Agent-Gwiazdy" w TVN pojawił się wiosną 2016 r. i notuje dobre wyniki oglądalności. Program jest modyfikacją reality-show, emitowanego w 2000 r. Wtedy uczestnikami byli ludzie wyłonieni w castingu, a prowadził go Marcin Meller. Obecnie to znane osoby tropią agenta pod okiem Kingi Rusin.

CZYTAJ TAKŻE:

"AGENT-GWIAZDY". HUBERT URBAŃSKI MANIPULUJE INNYMI W PROGRAMIE? [ZDJĘCIA]
"AGENT-GWIAZDY". Z KIM Z PROGRAMU ZAPRZYJAŹNIŁA SIĘ MONIKA MROZOWSKA? [WIDEO]

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, nowa seria "Agenta" zostanie pokazana prawdopodobnie wiosną 2017 roku, ale decyzja w tej kwestii zostanie ostatecznie podjęta jesienią. Na razie nie wiadomo też, czy przy kontynuacji programu stacja ponownie zdecyduje się na formułę z celebrytami.

W programie występuje 14 gwiazd, które wyjechały do RPA, gdzie wykonują różne zadania, próbując wytypować tytułowego agenta, psującego im szyki. Produkcja zrealizowana została w przez firmę Jake Vision.

Daria Ładocha i Odeta Moro - kiedy rozgryzły siebie nawzajem?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Fan michała (gość)

    Kocham cie bądź w 2edycji fan michała ben kukulski

    15.08.2016 15:03
  • Hej dzięki nie musze oglondać bo będzie... (gość)

    Hej dzięki nie musze oglondać bo będzie tu lubie ten program ale głosowałam Na michała a potem na tamare czyli będzie2017. Kinga jesteś super .twoja fanka nina z konta taty . noto wiecie nina z konta taty bo marzenia sięspełniają

    15.08.2016 15:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×