Będzie kolejny sezon "True Detective". W obsadzie serialu HBO pojawi się Jodie Foster!

HBO zamówiło serial obyczajowy "True Detective: Night Country", którego show-runnerką, scenarzystką, reżyserką i producentką wykonawczą jest Issa López. W rolach głównych w serialu wystąpią Kali Reis i Jodie Foster, która będzie pełnić także obowiązki producentki wykonawczej. Produkcja będzie kolejną odsłona antologii serialowej Detektyw (True Detective) i zostanie nakręcona w Islandii.

Multimedia

Będzie kolejny sezon "True Detective". W obsadzie Jodie Foster

Francesca Orsi, Executive Vice President, HBO Programming, powiedziała:

Jesteśmy niezwykle podekscytowani powrotem do świata "True Detective", jak również współpracą z wszechstronnie utalentowaną Issą López. Jej wyjątkowa wizja części "Night Country" będzie pięknie zrealizowana dzięki Jodie Foster i Kali Reis w rolach głównych.

Issa López pełni funkcję showrunnerki, scenarzystki, reżyserki oraz producentki wykonawczej. Jodie Foster występuje w serialu, jak również pełni funkcję producentki wykonawczej. Producentami wykonawczym dla PASTEL są Barry Jenkins, Adele Romanski, Mark Ceryak. Alan Page Arriaga pełni funkcję scenarzysty i producenta wykonawczego. Pozostałymi producentami wykonawczymi są Anonymous Content, Mari Jo Winkler, Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Cary Joji Fukunaga oraz Nic Pizzolatto.

Odtwórca roli Diego zdradza kulisy ulubionej sceny widzów!Zobacz więcej

Kim jest Kali Reis

Kali Reis zadebiutowała jako aktorka w niezależnym filmie Catch The Fair One. Razem z reżyserem Josefem Kubotą Wladyką pracowała nad fabułą filmu i otrzymała od jury specjalne wyróżnienie dla najlepszej aktorki na Tribeca Film Festival, gdzie film zdobył nagrodę publiczności. Była również nominowana do nagrody Film Independent Spirit Awards w kategorii najlepsza rola kobieca. Kali wystąpiła również ostatnio u boku Seana Penna i Tye’a Sheridana w filmie Black Flies w reżyserii Jean-Stephane Sauvaire.

Kali jest mówczynią motywacyjną oraz aktywnie wspiera ruch zaginionych i zamordowanych rdzennych kobiet i dziewcząt. Uczy młode kobiety, jak walczyć zarówno czynem, jak i słowem z atakami na rdzenną ludność.

"True Detective: Night Country" - o czym jest serial

Kiedy w Ennis na Alasce zapada długa zimowa noc, bez śladu znika sześć osób obsługujących Arktyczną Stację Badawczą Tsalal. Aby rozwiązać tę sprawę, policjantki Liz Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis) będą musiały zmierzyć się z mrokiem, także tym, który noszą w sobie, i stanąć twarzą w twarz z niedającymi spokoju prawdami, które kryją się pod wieczną zmarzliną.

Lista lipcowych nowości. Nowe odcinki "Stranger Things" i filmowe nowości z Dakotą Johnson i Ryanem GoslingiemZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×