Będzie koncert Hołdysa, pierwszy po 10 latach!

Zbigniew Hołdys już teraz intensywnie szykuje się do kwietniowego koncertu.

Multimedia

To będzie wielkie wydarzenie nie tylko dla fanów Hołdysa. Po 10 - ciu latach przerwy muzyk wraca na scenę. Z pewnością fani nie będą zawiedzeni, bo już teraz trwają intensywne przygotowania. Jak Hołdys mówi w rozmowie z Faktem…

“Jestem w tej chwili w trakcie trwających od dwóch miesięcy naprawdę bardzo ciężkich przygotowań do tego koncertu. Próby rozpoczynam od 1 marca. Będą one trwały codziennie po 8-10 godzin"

Przy okazji możemy się dowiedzieć, dlaczego Hołdys nie koncertował tak długo. Skąd tak długa przerwa?

Czym innym jest granie, uprawianie muzyki, a czym innym są mechanizmy show-biznesu. To są dwa zupełnie inne światy. Mechanizmy show-biznesu są dla mnie nie do zaakceptowania. Nigdy nie czułem się dobrze z różnymi zakulisowymi gierkami, gdy ktoś coś z kimś załatwiał.

To zawsze mnie mierziło. Dla mnie najważniejsze było to, żeby wyjść na scenę i zagrać tak, żeby ludziom oczy wyszły i żeby przeżyli cudowne widowisko. Dzisiejsze czasy, ilekroć o tym myślę, zawsze mnie deprymowały. To nie jest moje terytorium, zawsze mnie to odstraszało. Proszę mi wierzyć, sama muzyka jest piękna, a wszystko wokół jest syfiaste.

Komentarze

Skomentuj
 • fAnek dzemu (gość)

  a ja nie lubie jak ktos sięwypowiada o kimś o którym nic nie wiem... a po za tym hłodys jest wieczny jak dzem czy led zeppelin...

  15.03.2010 20:40
 • zołza (gość)

  jest ok.-muzyka świetna,nie On jeden nie może się odnależć w tym k.....stwie:))

  12.02.2010 18:06
 • aa (gość)

  holdys jest de best

  12.02.2010 16:42
 • niunia (gość)

  Nie lubie hołdysa beznadziejny facet

  12.02.2010 13:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×