"Behawiorysta". Więckiewicz, Próchniak i Mrozowska na planie nowego serialu TVN i Player. Zobaczcie zdjęcia!

Już wkrótce na platformie Player zadebiutuje nowy serial kryminalny pt. "Behawiorysta", którego gwiazdą jest Robert Więckiewicz. Zobaczcie zdjęcia z planu produkcji, w obsadzie której znaleźli się także m.in. Anna Próchniak, Anna Mrozowska, Sebastian Cybulski czy Krystian Pesta!

Multimedia

"BEHAWIORYSTA" - ZDJĘCIA Z PLANU

Przedszkole okupuje zamachowiec. Grozi, że zabije wychowawców i dzieci, nie przedstawia jednak żadnych żądań. Całe zdarzenie transmituje w Internecie, każąc decydować ludziom, kto zginie, a kto ujdzie z życiem. Bezsilna policja i służby specjalne zwracają się o pomoc do Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, który został dyscyplinarnie wydalony ze służby, znanego z tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę.

Tak zaczyna się poczytny kryminał Remigiusza Mroza "Behawiorysta", który podobnie jak wcześniej "Chyłkę", na ekran przenosi stacja TVN oraz Player. Historię Gerarda Edlinga, genialnego specjalisty od kinezyki, czyli ludzkiej mimiki i zachowań, reżyseruje Łukasz Palkowski, który trzymał reżyserskie stery również na planach "Chyłki-Zaginięcia" i "Chyłki-Kasacji".

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

W rolę Edlinga, detektywa, który niczym Sherlock Holmes potrafi czytać z człowieka jak z książki, wciela się Robert Więckiewicz. Aktor, który doskonale odnajduje się zarówno w rolach gangsterów, jak i przedstawicieli prawa, kilka lat temu wcielił się również w postać prokuratora Teodora Szackiego w filmie "Ziarno prawdy" na podstawie prozy innego mistrza kryminału - Zygmunta Miłoszewskiego.

Akcja "Behawiorysty" toczy się w Opolu, gdzie nakręcono większość zdjęć. Serial realizowano również w innych lokalizacjach Małopolski oraz w Warszawie. Na ekranie w roli genialnego przestępcy Horsta Zeigera zobaczymy Krystiana Pestę. W obsadzie nowej produkcji znaleźli się także m.in. Mirosław Haniszewski, Magdalena Czerwińska, Anna Próchniak, Anna Mrozowska, Rafał Zawierucha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×