"Belfer 2". Maciej Stuhr opowiada o pracy z młodymi aktorkami [WIDEO]

Wciąż trwają prace nad drugim sezonem serialu "Belfer", a twórcy sukcesywnie ujawniają kolejne osoby z obsady. Podczas wizyty na planie serialu zapytaliśmy Macieja Stuhra o to, jak mu się pracuje wraz z młodymi aktorami.

Multimedia

W obsadzie "Belfra 2" znalazły się Eliza Rycembel, Michalina Łabacz, Zofia Wichłacz oraz Aleksandra Domańska. Maciej Stuhr zapytany o pracę z aktorską młodzieżą, odpowiedział:

Jedną z zalet tego serialu jest to, że odkrywamy nowe twarze dla polskiego kina. Mamy do czynienia z najmłodszą generacją polskich aktorów. Co prawda mamy tutaj w obsadzie już gwiazdy czy gwiazdki polskiej kinematografii, które zdążyły zaistnieć, jak Eliza Rycembel czy Michalina Łabacz, które są w Akademii Teatralnej moimi studentami, ale pojawia się też mnóstwo nowych twarzy.

Gwiazdy "Miasta 44" i "O mnie się nie martw" dołączyły do obsady!Zobacz więcej

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony, przez oficera CBŚ, Kędzierskiego (Szymon Piotr Warszawski), do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

"BELFER 2" JESIENIĄ W CANAL+

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×