"Belfer". Dlaczego Maciej Stuhr zdecydował się na powrót do serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już niedługo w CANAL+ będziemy mogli oglądać nowy serial "Belfer", w którym główną rolę gra Maciej Stuhr. Aktor zdradził nam, dlaczego zdecydował się na powrót do tego gatunku.

Multimedia

"Belfer" od 2 października w CANAL+ o godz. 21:30

Już w niedzielę, 2 października na antenie CANAL+ zadebiutuje najnowszy serial "Belfer", w którym główną rolę gra Maciej Stuhr. Aktor rzadko występował w serialach, a jego największa rola w tym właśnie gatunku to podkomisarz Artur Banaś w "Glinie", którego emisja zakończyła się w 2008 roku. Zapytaliśmy Macieja Stuhra, dlaczego zdecydował się na powrót do serialu. Aktor zdradził nam, że ten gatunek przeżywa swój renesans i gromadzą mnóstwo fanów przed telewizorami.

Serial przeżywa swój renesans nie tylko w Polsce, ale i na świecie (...). Seriale mają coraz więcej swoich fanów i to nie tylko telewidzów, którzy oglądają telewizję krojąc cebulę, tylko prawdziwych telemaniaków, którzy lubią opowieści w odcinkach.

Maciej Stuhr zaznaczył, że występ w serialu obecnie nie jest źle postrzegany.

Nie mam dzisiaj takich oporów, jak miałem 20 lat temu, kiedy zaczynałem karierę. Wtedy serial nie kojarzył się najlepiej. Dziś to się zmienia bardzo i seriale radzą sobie lepiej niż filmy fabularne w Polsce i na świecie.

Co jeszcze powiedział nam Maciej Stuhr? Zobacz wideo:

CZYTAJ TAKŻE:
"BELFER". POLSKI KRYMINAŁ NA WYSOKIM POZIOMIE? [RECENZJA]
"BELFER". GWIAZDY NA PREMIERZE NOWEGO SERIALU CANAL+ [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×