"Belfer". Gdzie obejrzeć 1. sezon serialu na VOD? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Premiera 2. sezonu serialu "Belfer" coraz bliżej. Z tej okazji telewizji CANAL+, która do tej pory oferowała serial wyłącznie w swoim serwisie VOD, postanowiła udostępnić go szerszej publiczności.

Multimedia

Pierwszy sezon serialu kryminalnego "Belfer" jest już dostępny na platformie Player.pl, gdzie cena dostępu za 10 odcinków na 30 dni wynosi 30 złotych.

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zalewski. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

Maciej Stuhr opowiada o współpracy z nowymi reżyserami serialu [WIDEO]Zobacz więcej

Przypomnijmy, że za reżyserię 1. sezonu "Belfra" odpowiadał Łukasz Palkowski. W roli głównej pojawił się Maciej Stuhr, a ponadto w obsadzie znaleźli się m.in. Sebastian Fabijański, Magdalena Cielecka, Aleksandra Popławska, Robert Gonera, Piotr Głowacki, Łukasz Simlat, Paweł Królikowski i Krzysztof Pieczyński.

Drugi sezon serialu "Belfer" na antenie CANAL+ zadebiutuje 22 października.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×