"Belfer". Kultowy serial kryminalny z Maciejem Stuhrem w roli głównej po raz pierwszy w otwartej telewizji! Kiedy premiera?

"Belfer" to już dzisiaj kultowa produkcja telewizji CANAL+. Kryminalny serial z Maciejem Stuhrem w roli głównej w 2016 roku zelektryzował publiczność, jednak jeszcze nigdy serial nie został wyemitowany w otwartej telewizji. Aż do teraz!

Multimedia

"BELFER" NA ALE KINO+

Już w niedzielę, 7 kwietnia, o godzinie 20:10 na antenie telewizji Ale kino+ zostaną zaprezentowane dwa pierwsze odcinki serialu "Belfer". Będzie to pierwszy polski serial kryminalny, jaki wyemituje ta stacja, a także będzie to debiut "Belfra" w otwartej telewizji.

Maciej Stuhr: Dziś seriale radzą sobie lepiej niż filmy fabularne [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

W roli głównej: Maciej Stuhr. Scenariusz: Jakub Żulczyk („Ślepnąc od świateł”), Monika Powalisz. Obsada: Maciej Stuhr, Magdalena Cielecka, Paweł Królikowski, Piotr Głowacki, Robert Gonera, Sebastian Fabijański, Katarzyna Dąbrowska oraz aktorzy młodego pokolenia: Józef Pawłowski, Mateusz Więcławek, Patryk Pniewski, Aleksandra Grabowska, Paulina Szostak. Oryginalna produkcja CANAL+.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×