"Belfer" sezon 2. Jaką tajemnicę kryje nowa szkoła Pawła Zawadzkiego? "To trochę taki Hogwart" [WIDEO]

W 2. sezonie "Belfra" Paweł Zawadzki zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu, gdzie dochodzi do tragedii. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Multimedia

"Belfer" sezon 2. od 22 października 2017 w każdą niedzielę o 21:30 w CANAL+!

W 2. sezonie serialu kryminalnego CANAL+ "Belfer" za tło wydarzeń służyć będą plenery Warszawy i Wrocławia. W roli głównej ponownie zobaczymy Macieja Stuhra. Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima.

Dlaczego Łukasz Palkowski nie wyreżyserował 2. sezonu? [WIDEO]Zobacz więcej

Oryginalny scenariusz to nie jedyny czynnik, który wyróżnia "Belfra" na tle innych polskich seriali kryminalnych. To także znaczące role aktorów młodszego pokolenia. W drugim sezonie, podobnie jak w pierwszym, nie zabraknie nowych nazwisk, o których wkrótce będzie naprawdę głośno. To oni sprawiają, że szkoła, w której rozgrywa się akcja 2. sezonu jest wyjątkowa.

W obsadzie drugiego sezonu serialu "Belfer" znalazł się m.in. Damian Kret, 25-letni student Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Debiutował w filmie „Śpiewający obrusik” w reżyserii Mariusza Grzegorzka. Na ekranie zobaczymy studiującego również w Łodzi Bartosza Saka, wyróżnionego nagrodą zespołową dla spektaklu „Laleczka” na 34. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Bartosz wystąpił już w takich filmach jak: „Moje córki krowy” czy „Król życia”.

Poznaj bohaterów 2. sezonu. Kto jest kim w serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W serialu zagra też Adrian Zaremba, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie i laureat Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla najlepszych studentów w roku akademickim 2014/15. W jego dorobku znajdują się takie filmy jak „Jack Strong”, „Wołyń” czy „Powidoki”. Jednego z nowych uczniów Pawła Zawadzkiego zagra Jakub Gąsowski, urodzony w 1995 roku początkujący i niezwykle obiecujący aktor, student Akademii Teatralnej w Warszawie, który wystąpił m.in. w „Ale się kręci!” i w spektaklu „Pecunia Non Olet?”. W obsadzie znalazł się także Stanisław Linowski, student Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, znany m.in. z filmu dokumentalnego „Skazany na niepamięć…” czy spektaklu telewizyjnego „Kobieta w lustrze”.

Na ekranie zobaczymy również między innymi: Maję Szopę (Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie), Paulinę Walendziak (Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna i Filmowa w Łodzi), Monikę Roszko (Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie) oraz Aleksandra Sosińskiego (Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie). Jaką tajemnicę kryje szkoła we Wrocławiu, do której tym razem zawita Paweł Zawadzki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mateoo (gość)

    Cała list miejsc, w których kręcono serial: https://www.summerbench.pl/belfer-we-wroclawiu-gdzie-krecono-serial/

    07.03.2018 10:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×