"Belfer" sezon 2. Kiedy premiera? Canal+ ogłasza koniec zdjęć! [WIDEO]

Zakończyły się prace na planie 2. sezonu serialu "Belfer". Canal+ zapowiada - "mordercza gra zaczyna się jesienią!".

Multimedia

Długo wyczekiwany 2. sezon "Belfra" pojawi się na ekranach naszych telewizorów już po wakacjach! Właśnie poinformowano za zakończeniu prac na planie.

Aleksandra Konieczna i Stefan Pawłowski w obsadzie 2. sezonu! Kto jeszcze? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W głównej roli po raz kolejny zobaczymy Macieja Stuhra, który wciela się w nauczyciela języka polskiego, Pawła Zawadzkiego. Tym razem przenosi się on do Wrocławia, gdzie rozpoczyna pracę w jednym z prestiżowych liceów. Niedługo potem wydarzy się coś, co wywoła w nim wstrząs. Dochodzi do tragedii, pojawiają się miliony pytań, ale nie ma żadnych odpowiedzi. Na terenie liceum toczy się mordercza gra.

W 2. sezonie "Belfra" poznamy nowych bohaterów, a do obsady dołączyli m.in. Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Philippe Tłokiński, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Krystian Pesta, Radosław Krzyżowski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Szymon Piotr Warszawski czy Eliza Rycembel. Reżyserią zajęli się tym razem Krzysztof Łukaszewicz ("Karbala", "Lincz") oraz Maciej Bochniak ("Disco Polo"). Scenariusz napisali Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk oraz Wojciech Bockenheim. Premiera jesienią 2017!

Oto seriale, które warto nadrobić w wakacje! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×