"Belfer" sezon 2. Michalina Łabacz i Damian Kret o bohaterach. Kto jest kim? [WIDEO]

"Belfer 2" będzie miał swoją premierę 22 października w Canal+. W otoczeniu Pawła Zawadzkiego zmieni się niemal wszytko. Kim są nowi bohaterowie?

Multimedia

"Belfer" sezon 2. od 22 października 2017 w każdą niedzielę o 21:30 w CANAL+!

Akcja 2. sezonu serialu "Belfer" rozgrywa się we Wrocławiu. Bohaterami są uczniowie elitarnego wrocławskiego liceum, w którym dochodzi do makabrycznego zdarzenia. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra.

Poznaj bohaterów 2. sezonu. Kto jest kim w serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Oprócz Pawła Zawadzkiego (Maciej Stuhr) w sprawę zaangażowana będzie cała licealna społeczność - uczniowie i pracownicy szkoły. Dwójka młodych aktorów - Michalina Łabacz i Damian Kret opowiedzieli nam o swoich bohaterach.

Michalina Łabacz urodziła się w 1992 r., jest studentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Zadebiutowała w filmie Wojciecha Smarzowskiego "Wołyń" i została doceniona nagrodą za debiut aktorski na Festiwalu Filmowym w Gdyni oraz na Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa. Była również nominowana w kategoriach Najlepsza Główna Rola Kobieca oraz Odkrycie Roku do Polskiej Nagrody Filmowej ORŁY 2017. Od 2017 roku jest w zespole Teatru Narodowego. W "Belfrze 2" Michalina gra Magdę - prowokatorkę, która ma dużą świadomość swojej kobiecości. Nie boi się więc jej używać.

Damian Kret, urodzony w 1992 r. to student Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Debiutował w filmie "Śpiewający obrusik" w reż. Mariusza Grzegorzka. Jego postać w "Belfrze 2" to Iwo. - Ma potężny ładunek emocjonalny, wynikający z jego emocjonalności - wskazuje Kret.

Maciej Stuhr: Mam nadzieję, że mój bohater przeżyje [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×