"Belfer" sezon 2. odcinek 2. Akcja antyterrorystyczna w szkole! Czy Iwo zabije jeszcze kogoś? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Belfer" sezon 2. odcinek 2. Co się wydarzy? Po traumatycznym finale 1. odcinka wszystko jest możliwe. Czy Iwo zabije jeszcze kogoś? Sprawdź, co nas czeka w 2. odcinku serialu "Belfer"!

Multimedia

"Belfer" sezon 2. odcinek 2. Co się wydarzy?

Drugi odcinek serialu "Belfer" potrwa 60 minut. Zobaczymy w nim ciąg dalszy morderczej gry, która toczy się na terenie prestiżowego liceum we Wrocławiu. Czy Iwo dopuści się kolejnej zbrodni, a przede wszystkim, co kierowało tym młodym chłopakiem, który pociągnął za spust w 1. odcinku serialu "Belfer"? - na część z tych pytań z pewnością poznamy odpowiedź w 2. odcinku "Belfra".

W 2. odcinku serialu "Belfer" w szkole przeprowadzona zostanie akcja terrorystyczna, Paweł Zawadzki weźmie udział w ratowaniu uczniów i personelu wrocławskiego liceum. Jak wynika z zapowiedzi serialu i zdjęć promocyjnych ranny zostanie nie tylko jeden z policjantów, ale i uczniowie. Czy zginie kolejna osoba?

Poznaj bohaterów 2. sezonu. Kto jest kim w serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Belfer" sezon 2. odcinek 2. Kiedy premiera?

Premiera 2. odcinka 2. sezonu serialu "Belfer" odbędzie się w niedzielę, 29 października, o godz. 21:30 w Canal+. Przypominamy, że 1. odcinek serialu dostępny jest za darmo w serwisie www.belfer.canalplus.pl.

Zobacz galerię

Drugi sezon serialu "Belfer" składa się z 8. odcinków. Reżyserią zajęli się Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz napisali Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk oraz Wojciech Bockenheim. W 2. sezonie "Belfra" oprócz Macieja Stuhra wystąpili: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Philippe Tłokiński, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Krystian Pesta, Radosław Krzyżowski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Szymon Piotr Warszawski czy Eliza Rycembel.

Komentarze

Skomentuj
  • Jan (gość)

    Drugi odcinek sezonu 2 . To jakiś imbecyl wymyślał. Chyba, że widzami mają być ćwierćinteligenci. Tyle niekonsekwencji , nieścisłości i robienia z widzów idiotów dawno nie widziałem. Szyby pancerne - nie można niczym rozbić, za to drzwi z dykty. Chłystek rozwala trzech zawodowych policjantów. Wszyscy uczniowie uciekają z dobrze zabezpieczonej sali do małego kibelka. Chłystek strzela ostatnim nabojem w zamek, mimo, że może z kopa wejść z drzwiami. Zawadzki w poprzedni sezonie rozwala wielkiego drecha i dwóch zbirów z nożami, a tu chłystek walnięty w głowę gaśnicą , sobie z nim radzi. Antyterrorka wpakowuje w chłystka całe swoje magazynki? Te i wiele innych bzdur powodują, że zastanawiam się nad dalszym oglądaniem tego chłamu

    29.11.2017 00:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×