"Belfer" sezon 2. odcinek 5. Ewelina jedynym ratunkiem dla Zawadzkiego? [WIDEO]

Przed nami 5. odcinek 2. sezonu "Belfra". Sprawdźcie,co wydarzy się w serialu telewizji CANAL+!

Multimedia

"BELFER" SEZON 2, ODCINEK 5 - W NIEDZIELĘ, 19 LISTOPADA, O GODZINIE 21.30 NA CANAL+

W odcinku nr 4 byliśmy świadkami powrotu Pawła Zawadzkiego (Maciej Stuhr) do Dobrowic. Belfer oczywiście nie udał się tam w celach turystycznych, tylko, żeby... odszukać Ewelinę (Paulina Szostak), która była odpowiedzialna za śmierć jego córki.

Zawadzki jest przyparty do muru. Nie wiem, jak dalej samodzielnie działać, a młodszy inspektor Kędzierski (Szymon Piotr Warszawski) coraz bardziej naciska. W tym wypadku jedynym ratunkiem może okazać się wyłącznie dawny wróg... czyli Ewelina.

"Wataha". Najlepszy polski serial ostatnich lat? [KOMENTARZ+WIDEORECENZJA]Zobacz więcej

Dziewczyna będzie miała za zadanie zdobyć zaufanie uczniów we Wrocławiu, a następnie przeniknąć do tajnej organizacji, której członkiem był Iwo. Ewelina potrafi manipulować innym, to szansa na jej odkupienie, ale czy można jej w pełni zaufać?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Grzechu ( spojlery) (gość)

  Nie jest to może sezon aż tak dobry jak pierwszy ale nadal trzyma w napięciu. Niestety po 6 odcinkach nie wiadomo do końca o co chodzi. Poza tym można się pogubić że względu na zbyt wiele niejasnych wątków. Szczególnie po 6 odcinku. ( Uwaga spojler, jeśli nie chcesz wiedzieć dalszej fabuły to nie czytaj dalszego tekstu).

  Nagła śmierć Eweliny? Dla mnie to trochę bez sensu. Belfer znajduje ciało Eweliny i tak odcinek się kończy. Na ciele nie widać żadnych śladów postrzału. Co więcej gdy belfer nadjeżdża to kompletnie noc nie słychać, nawet wystrzału. Poza tym nie możliwe że w przeciągu 2-3 min się wykrwawiła. Mam nadzieję że wyjaśni się to w 7 odcinku jednak dziwi mnie taki zabieg scenarzystów.

  27.11.2017 12:16
 • Michu (gość)

  Ja z kolei bojkotue wszystkie produkcje z udziałem Beaty Fido, ale w moim przypadku powód jest prosty, po prostu ona nie umie grać.

  27.11.2017 07:47
 • Jerzy (gość)

  Nie oglądam szkoda...ale bojkotuje Wszystkie produkcję z Panem Maciejem Stuhrem. A lubiłem Go..

  20.11.2017 08:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×