"Belfer". Sylwestrowy maraton z serialem w Canal+ Seriale [WIDEO]

Canal+ Seriale zaprasza na maraton z serialem „Belfer”. Już w sylwestrową noc, stacja pokaże wszystkie 10 odcinków serialu opowiadającego o tajemniczej śmierci 17-letniej Asi Walewskiej.

Multimedia

Czy wiesz już, kto zabił Asię Walewską? Chcesz ponownie spotkać się z „Belfrem” i sprawdzić, jakie tropy w sprawie mordercy zostawiali widzom scenarzyści? Najbliższa okazja już w sylwestrowy wieczór W taki sposób Canal+ zaprasza swoich widzów na maraton z serialem "Belfer".

Już 31 grudnia, w sylwestrową noc, Canal+ Seriale pokaże wszystkie 10 odcinków serialu opowiadającego o tajemniczej śmierci 17-letniej Asi Walewskiej. Warto dodać, że „Belfer” to najchętniej oglądany serial w historii Canal+. Każdy odcinek śledziło ok. 500 tys. widzów. Twórcy pracują już nad scenariuszem drugiego sezonu serialu, który pojawi się na antenie stacji prawdopodobnie jesienią 2017 roku.

CZYTAJ TAKŻE:

"Belfer". Polski kryminał na wysokim poziomie?Zobacz więcej

Jeśli nie macie planów na sylwestrową noc, to propozycja Canal+ wydaje się naprawdę kusząca. "Belfer" to bardzo dobra i sprawnie zrealizowana historia, pełna niejednoznacznych bohaterów, której siłą napędową jest intrygująca zagadka kryminalna. Przypominamy, że fabuła serialu koncentruje się na historii nauczyciela (Maciej Stuhr) który zjawia się w małej miejscowości. Jego przyjazd zbiega się z zabójstwem jednej z uczennic. Miejscowi, policja oraz tytułowy belfer próbują rozwikłać zagadkę jej tajemniczej śmierci.

Początek maratonu 31 grudnia o godzinie 20:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×