"Belle Epoque" finał. Jak się kończy 1. sezon serialu z Pawłem Małaszyńskim? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami ostatni odcinek "Belle Epoque"! Jak się kończy serial, który miał być hitem TVN na wiosnę 2017? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

W 10. odcinku "Belle Epoque" antykwariusza Mrozowski (Robert Gonera) zostaje zabity, a przy jego zwłokach śledczy znajdują charakterystyczny element damskiej biżuterii - unikalny kolczyk. Właściciel kamienicy zeznał, że w noc poprzedzającą zabójstwo pod kamienicę zajechała dorożka, z której wysiadła piękna i elegancka kobieta. Sekcja zwłok wykazuje, że antykwariusz został zastrzelony z małego damskiego pistoletu.

Konstancja i Jan - co ich łączy? Czy będą razem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas nauk przedślubnych Jan (Paweł Małaszyński) zauważa u Konstancji (Magdalena Celecka) pojedynczy kolczyk identyczny z tym, który znaleźli na miejscu zbrodni. Wkrótce Jelinek (Olaf Lubaszenko) pokazuje też Janowi anonimowy list o zabójcy Mrozowskiego. Jego autor wskazuje na Morawiecką!

W dniu ślubu do czekającego na pannę młodą Jana podchodzi chłopiec z przesyłką. To zdjęcie ślubne Konstancji i tajemniczego mężczyzny, a na odwrocie napis "Czekam w zakrystii". Zaniepokojony Edigey-Korycki idzie we wskazane miejsce, gdzie czeka na niego Rosjanin i pistoletem w ręku. - Pewnie bardziej to, kim ja jestem, zastanawia pana kim jest Konstancja Morawiecka. Czy agentem tak jak ja, czy współpracownikiem jak panna Misia, a może jest zwykłą... - mówi mężczyzna i nagle pada strzał! Za plecami Jana stoi Konstancja, która właśnie zabiła Rosjanina! Edigey odwraca się, chce do nie podejść i... pada kolejny strzał! Morawicka strzeliła także do Jana, który leży teraz zakrwawiony na ziemi! Sama wychodzi z kościoła, wsiada do powozu i jedzie na dworzec. Czy to koniec?

Paweł Małaszyński o Magdalenie Cieleckiej i młodych aktorach. "Dziękuję, że stworzyliśmy taki serial" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy powstanie 2. sezon "Belle Epoque"? Jak poinformowała serwis Telemagazyn.pl Joanna Górska, Szef Zespołu PR Grupy TVN, trwają już prace scenariuszowe nad II sezonem serialu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ANDREA DORIA (gość)

    komu się nie podoba Belle Epoque zawsze może obejrzeć arcydzieła w rodzaju Klanu; M jak m...; etc, etc, wybór sieczki jest ogromny. HE HE hE

    25.05.2017 21:04
  • Marek (gość)

    Świetny Serial czekam niecierpliwie na dalsze odcinki.

    21.05.2017 20:04
  • Marple (gość)

    Mi też się podobał. Miła odmiana po pseudo reality shows i tasiemcach obyczajowych. Jestem na tak dla serii 2❤

    26.04.2017 22:54
  • ja_i _tylko_ja (gość)

    chyba tylko cofnięte w rozwoju pokolenie tvn'u może ten wielki niewypał uznać za coś dobrego :D nie trzeba oglądać, żeby zobaczyć po reklamach jaki to shit :P a tak w ogóle to chyba w połowie pierwszego odcinka uznałam, że ta brzydka baba w kapeluszu i białej sukni jest mordercą - zgadłam?

    25.04.2017 13:04
  • widz BE (gość)

    Jeden z najciekawszych polskich seriali na przestrzeni ostatnich 30 lat. Intrygujący i wciągający, aż prosi się o odpowiedzi w II sezonie. A od 3 odcinka ...rewelacja. Tylko szkoda, że w II serii (jeżeli powstanie) nie zagra Małaszyński, bo jego bohatera uśmierciła Konstancja. Pierwowzór Jana Edygeya-Koryckiego istniał naprawdę i dożył sędziwego wieku. Podobnie, jak Henryk Skarzyński, to też postać oparta na autetentycznej osobie.

    23.04.2017 22:32
  • Flet (gość)

    Żal mi tych, którzy uważają ten wspaniały serial za dno. Naoglądaliście się jakiś amerykańskich rarytasów i uważacie je za lepsze. Zresztą czego wy się spodziewacie? To nie jest jakaś światowa produkcja! To jest zwykły polski serial obyczajowy. Gdyby tvn chciał to by się postarał o coś lepszego tylko po co, skoro przed telewizorami zasiada ledwie 2 mln widzów. Założę się, że większość negatywnych opinii autorów jest napisana z tego iż nawet nie obejrzeliście go do końca tylko oceniliście po jednym odcinku.

    23.04.2017 19:58
  • Wolę książki (gość)

    Małaszyński - tak, właściwie tylko dla niego oglądałam ten serial, Cielecka - nie!!! jej postać wkurzająca i aż dziwne, że detektyw o tak analitycznym umyśle mógł dać się tak wkręcić. Chyba chodziło im o to, że miłość jest ślepa :) :) :)

    21.04.2017 08:28
  • Gosc (gość)

    Fajny serial. Lubaszenko i Lubos byli najlepsi. Dla nich warto bylo ogladac.

    20.04.2017 21:49
  • Ullla (gość)

    Chyba sobie żartujecie! Takiego gniota dawno nie widziałam

    20.04.2017 21:26
  • Dodi (gość)

    Czekam na 2 sezon!jeden z najlepszych polskich seriali z ciekawa akcja i za każdym razem odobna sprawa kryminalna.Czeksm z niecierpliwością!

    20.04.2017 21:26
  • Maja (gość)

    Całkiem dobre na nasze możliwości doborze wykonana sceneria podobna mi się czekam na dalsze części

    20.04.2017 17:05
  • yeti (gość)

    mi sie podoba. czekam.na kolejne odcinki

    20.04.2017 15:28
  • fan (gość)

    Dokładnie, jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat! :D Świetna gra aktorska, umieszczenie akcji w ciekawych czasach no i można się dowiedzieć wiele na temat tego, jak 100 lat temu wyglądała kryminologia i kryminalistyka, a także życie w Autonomii Galicji. Czekam na Sezon 2!! :)

    20.04.2017 00:41
  • Sn (gość)

    Błagam niech będzie2 sezon bo dawno niw widzialem tak rewelacyjnego polskiego serialu.

    20.04.2017 00:14
  • fanka (gość)

    W playerze jak było widać te miniaturki z odwołaniami do kolejnych odcinków, był kadr w którym Konstancja w Sukni ślubnej siedzi z bratem (który ma blizny na twarzy ) w powozie. W ostatnim odcinku nie było czegoś takiego, a kadr z miniaturki został zmieniony na inny, czy to może oznaczać, że zakończenie sezonu zostało zmienione ?!

    19.04.2017 23:27