"Belle Epoque". Konstancja i Jan - co ich łączy? Czy będą razem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Konstancja i Jan w serialu "Belle Epoque" to wyjątkowa para. Oboje skrywaja pewne tajemnice i mimo długiej rozłąki - nie mogę przestać o sobie myśleć. Co łączy ich tak naprawdę? Czy są sobie przeznaczeni?

Multimedia

"BELLE EPOQUE" W ŚRODY O GODZ. 21:30 W TVN!

Głównym bohaterem nowego serialu TVN "Belle Epoque" jest Jan Edygey - Korycki (Paweł Małaszyński). Wraca on po 10 latach do rodzinnego Krakowa, aby rozwikłać tajemnicę śmierci matki, Aleksandry. Przed laty musiał opuścić miasto po pojedynku, w którym zginął brat jego ukochanej Konstancji (Magdalena Cielecka). Sam został oskarżony o haniebne złamanie obowiązujących zasad. Ta tragedia położyła kres jego związkowi z panną Morawieckiej.

Kto jest kim w nowym serialu TVN? Poznaj bohaterów! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aktorzy wcielający się w głównych bohaterów nie ukrywają, że relacja między Konstancją i Janem nie jest prosta. Nie widzieli się 10 lat, ale ich serca nadal biją dla siebie. Widać to już przy ich pierwszym przypadkowym spotkaniu po latach. Na koniec 1. odcinka widzą siebie z daleka i dokładnie czuć, że między nimi jest napięcie. - To dwie krople nitrogliceryny - zauważa Paweł Małaszyński, a Magdalena Cielecka dodaje:

To jest takie przyciąganie i odpychanie. (...) Po powrocie Jana oni na nowo podejmą próbę wspólnego życia, ale to oczywiście nie jest łatwe, również dlatego, że nie do końca możemy zaufać żadnej z tych postaci.

Czy Konstancja i Jan będą razem? Tego przekonamy się oglądając kolejne odcinki "Belle Epoque"!

"Belle Epoque". TVN świeci przykładem i rozpoczyna piękną epokę w polskiej telewizji [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×