"Belle Epoque". Kuba Wojewódzki gwałcicielem w nowym serialu TVN? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zdjęcie, na którym Kuba Wojewódzki towarzyszy Pawłowi Małaszyńskiemu na planie serialu "Belle Epoque" na wielu zrobiło ogromne wrażenie. Czy showman dołączył do obsady nowego serialu TVN?

Multimedia

Kuba Wojewódzki opublikował na swoim koncie na Instagramie, na którym towarzyszy mu Paweł Małaszyński, ucharakteryzowany na postać z nowego serialu TVN, "Belle Epoque". Fotografię podpisał hasztagami: #na#planie#belleepoque#gram#krakowskiego#gwalciciela#rola#życia

Nowy serial TVN polskim "Peaky Blinders"? W jakim klimacie będzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy to oznacza, że możemy spodziewać się Kuby Wojewódzkiego na ekranie? A może to jeden z żartów showmana, który znany jest z tego, iż swoimi postami lubi wprowadzać w błąd opinię publiczną. Jeśli jednak faktycznie zagra w "Belle Epoque", prawdopodobnie będzie to rola epizodyczna.

"Belle Epoque" zadebiutuje na antenie TVN w środę, 15 lutego. Obok Pawła Małaszyńskiego, w obsadzie znaleźli się m.in. Magdalena Cielecka, Weronika Rosati, Eryk Lubos i Anna Próchniak. Sam Wojewódzki ma już przeszłość w filmach i serialach. Pojawiał się w takich produkcjach jak np. "Testosteron", "Idealny facet dla mojej dziewczyny", "7 krasnoludków – historia prawdziwa" czy "Samo życie". W Teatrze 6. piętro gra natomiast w sztuce "Zagraj to jeszcze raz, Sam".

Intrygujący utwór z czołówki. Co to za piosenka? [WIDEO+ZDJECIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • babcia (gość)

    bez komentarza

    31.05.2020 20:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×