"Belle Epoque". Magdalena Cielecka o niezwykłych kostiumach: Każda z sukien to odrębne dzieło sztuki [WIDEO+ZDJĘCIA]

W serialu "Belle Epoque", oprócz niezwykłych, często mrożących krew w żyłach historii, zobaczymy także wyjątkowe kostiumy, w których występują bohaterowie. Opowiedziała nam o nich Magdalena Cielecka.

Multimedia

"Belle Epoque" to serial, którego w polskiej telewizji dawno nie było. Fabuła została stworzona tak, aby każdy odcinek był niczym trzymający w napięciu kryminał, ale to także niezapomniana podróż do jednego z najpiękniejszych okresów. Jedną z największych atrakcji produkcji są unikalne stroje, które przygotowano dla blisko 200 aktorów i ponad 2000 statystów.

Jan Edigey-Korycki wraca do Krakowa, aby odnaleźć zabójcę matki [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bogato zdobione suknie, fraki i inne kostiumy sprowadzono m.in. z największej wypożyczalni na świecie – londyńskiego Angels. To właśnie stamtąd pochodzą kostiumy, które wykorzystywano także w takich produkcjach jak "Gra o Tron", "Wielki Gatsby" czy "Grand Budapest Hotel".

- Nie są to łatwe kostiumy - przyznaje Magdalena Cielecka, która w "Belle Epoque" gra Konstancję. - Każda suknia to takie odrębne dzieło sztuki. Przepięknie wykończone w detalach - dodaje aktorka. Co jeszcze nam powiedziała? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Pierwszy zwiastun kostiumowego serialu z Pawłem Małaszyńskim! Będzie hit? [WIDEO]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×