"Belle Epoque". Paweł Małaszyński o Magdalenie Cieleckiej i młodych aktorach z serialu [WIDEO+ZDJĘCIA]

W "Belle Epoque" gra wielu aktorów, którzy są na początku swojej aktorskiej drogi. Wcielający w głównego bohatera Paweł Małaszyński wskazuje, że to między innymi dzięki nim powstał tak dobry serial.

Multimedia

"BELLE EPOQUE" ODCINEK 1. W ŚRODĘ, 15.02.2017 O GODZ. 21:30 W TVN!

W "Belle Epoque" Jan Edigey - Korycki wraca do Krakowa po 10 latach, aby wyjaśnić śmierć ukochanej matki. Korzysta przy tym z pomocy dawnego przyjaciela Henryka Skarżyńskiego (Eryk Lubos) oraz jego młodszej siostry, Weroniki (Anna Próchniak). To właśnie oni, jako pierwsi w Galicji, wprowadzają do medycyny sądowej zupełnie nowe metody śledcze. Jan ponownie spotyka też swoją dawną miłość, Konstancję (Magdalena Cielecka).

Jan Edigey-Korycki wraca do Krakowa, aby odnaleźć zabójcę matki [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To nie pierwszy raz, kiedy Paweł Małaszyński współpracuje na planie z Magdaleną Cielecką. - Byliśmy do siebie przypasowani już od początków dziejów - śmieje się aktor przypominając, że zarówno w "Oficerze", jak i w "Magdzie M." razem z Cielecką grali małżeństwo. - To zawsze są miłe, fajne spotkania i zawsze wiemy, że możemy na siebie liczyć - dodaje.

Paweł Małaszyński nie zapomina jednak także o młodym pokoleniu aktorów, które w "Belle Epoque" reprezentują m.in. Anna Próchniak i Eryk Kulm. - Taka młoda, świeża energia daje siłę do tego, aby przetrwać te ciężkie dni zdjęciowe (...) Uważam, że mamy bardzo zdolne młode pokolenie i absolutnie życzę im jak najlepiej - wskazuje Małaszyński. Sprawdź, co jeszcze nam powiedział!

Zobacz galerię

Anna Próchniak jako Weronika. Kim jest jej bohaterka? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×