"Belle Epoque" polskim "Peaky Blinders"? W jakim klimacie będzie nowy kostiumowy serial TVN? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już 15 lutego na antenie TVN zobaczymy pierwszy odcinek nowego serialu TVN, "Belle Epoque". Po pierwszych zapowiedziach wydaje się, że będzie to polska wersja zagranicznych seriali kostiumowych. Co na to aktorzy odtwarzający główne role?

Multimedia

"BELLE EPOQUE" ODCINEK 1. W ŚRODĘ, 15.02.2017 O GODZ. 21:30 W TVN!

Nowy kostiumowy serial "Belle Epoque" jest jedną z największych tajemnic i jednocześnie jedną z największych nadziei wiosennej ramówki 2017 roku. Stacja TVN postanowiła stworzyć serial, jakiego dawno nie było. Akcja rozgrywać się będzie w Krakowie w 1905 roku., a głównym bohaterem jest Jan Edigey-Korycki (Paweł Małaszyński), który po 10 latach nieobecności wraca do rodzinnego miasta, aby rozwikłać zagadkę zabójstwa matki. Tu spotyka swoją wielką i nieszczęśliwą miłość sprzed lat - Konstancję (Magdalena Cielecka).

Pierwszy zwiastun kostiumowego serialu z Pawłem Małaszyńskim! Będzie hit? [WIDEO]Zobacz więcej

Pierwsze zapowiedzi "Belle Epoque" wprowadzają nas w tajemniczy klimat mrocznych zakątków Krakowa. Widzimy bohaterów, którzy dopuszczają się zbrodni i próbują walczyć ze swoimi namiętnościami. Nie można oprzeć się wrażeniu, że serial będzie nawiązywał do takich produkcji zagranicznych jak np. "Peaky Blinders", "The Knicks" czy "Sherlock". Czy to dobry trop?

- Gdy czytałem scenariusz od razu skojarzyło mi się z zagranicznymi serialami. To wszystko zostało wrzucone do jednego worka, wymieszane i wymyśliliśmy nasze polskie "Belle Epoque" - wskazuje Paweł Małaszyński. - Moim pierwszy skojarzeniem były polskie seriale kostiumowe z dawnych lat, jak "Z biegiem lat, z biegiem dni", "Rodzina Połanieckich" czy "Lalka" - zauważa natomiast Magdalena Cielecka.

Co jeszcze aktorzy powiedzieli nam o inspiracjach przy tworzeniu "Belle Epoque"? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Pierwszy kostiumowy serial TVN. "Jest zrobiony z ogromnym rozmachem" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • pawel (gość)

    the knick ( bez S)

    22.02.2017 22:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×