Be.My. w finale VI edycji "Must be the music"

Za nami drugi półfinał show. Be.My. przeszli do finału "Must be the music".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: DRUGI PÓŁFINAŁ "MUST BE THE MUSIC". GOŚCIEM SPECJALNYM OBERSCHLESIEN! BĘDZIE SIÓDMA EDYCJA "MUST BE THE MUSIC"!

"Wdzięczni francuscy chłopcy" - jak określił ich Adam Sztaba czyli zespół Be.My. zostali drugim finalistą VI edycji "Tylko muzyki". Rockowe angielskie granie bardzo podobało się zarówno widzom jak i jury.

CZYTAJ TAKŻE: ZARĘCZYNY W "MUST BE THE MUSIC"! [ZDJĘCIA] PIERWSZY PÓŁFINAŁ "MUST BE THE MUSIC" 20.10.2013. WIEMY, KTO WYSTĄPI

Zespół Be.My tworzy 4 muzyków, ale trzon i silę napędową stanowi dwóch braci Mattia i Elie Rosiński, którzy urodzili się i wychowali we Francji. Od niedawna mieszkają w Warszawie, tu studiują, w Trójmieście mają babcię, którą jak najczęściej starają się odwiedzać. Dopiero uczą się języka polskiego, ale w tworzeniu muzyki już nie mają sobie równych. Grają bardzo europejsko, a ich muzyka czerpie inspiracje z brytyjskiego rocka, jak w półfinałowej piosence "She Told Me I Was Silly". Jurorzy nie mieli wątpliwości wskazując ich jako głównego faworyta do zwycięstwa w odcinku dając im 4 X Tak. Najwięcej pochwał usłyszeli jednak od Kory: "Zespoły grające w Polsce nie mają do was startu. Energia, czar, kompozycja, zgranie, wszystko na najwyższym poziomie. Dla mnie jesteście w finale" - chwaliła ich jurorka.

A już za tydzień 3 listopada, trzeci półfinał "Tylko muzyka. Must be the music".

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×