„Ben 10 Wyzwanie”. Bartosz Obuchowicz poprowadzi teleturniej w Cartoon Network

Nadchodzi „Czas bohatera”! Już 4 listopada Cartoon Network wyemituje pierwszy odcinek zupełnie nowej produkcji – teleturnieju „Ben 10 Wyzwanie”. Dzieci wraz z opiekunami sprawdzą w nim swoje umiejętności i będą rywalizować o wyjątkowe nagrody. Program poprowadzi aktor Bartosz Obuchowicz.

Multimedia

Premiera „Ben 10 Wyzwanie” 4 listopada na antenie Cartoon Network. Emisja w soboty o godz. 8:15 i 15:35

„Ben 10 Wyzwanie” to nowy teleturniej, który daje dzieciom niepowtarzalną okazję, by poczuć się jak ich ulubiony bohater – Ben 10. Program obejmuje zarówno wyzwania fizyczne, jak i umysłowe. Uczestnicy sprawdzą swoją prędkość, siłę oraz inne umiejętności, niezbędne, by skutecznie walczyć z wrogiem. Będą testować wiedzę na temat serialu, zmienią się w Szybciora oraz wezmą udział w wyścigu, pędząc przez gorącą lawę. Nowa produkcja wypełniona jest akcją, pełna emocji i dobrej zabawy.

Polskie drużyny będą miały do wykonania trzy wymagające, a czasem zaskakujące zadania. Ekipa, która uzyska najlepszy wynik, dostanie się do Omnifinału i tam stanie do walki o wspaniałe zestawy nagród. Gospodarzem produkcji będzie aktor Bartosz Obuchowicz. - Prowadzenie programu było dla mnie – tak jak wskazuje tytuł – prawdziwym wyzwaniem! Razem z uczestnikami przeżyliśmy wspaniałą przygodę. Wielkie emocje, które nam towarzyszą, z pewnością udzielą się również widzom. Na planie czuć było zdrową rywalizację, ogromną radość i duże zaangażowanie uczestników we wszystkie zadania – przyznaje aktor.

W teleturnieju wykorzystano wiele nowoczesnych technologii, takich jak rozszerzona rzeczywistość. Pojawi się też mnóstwo efektów specjalnych i kultowi kosmici oraz wrogowie znani z serialu „Ben 10”.

Najlepsze nowe bajki i animacje

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×