Ben Affleck nie przejmuje się krytyką internautów. Cieszy się, że zagra Batmana [WIDEO]

Gdy niedawno ogłoszono, że w rolę Batmana w nowej części przygód Człowieka-Nietoperza wcieli się Ben Affleck, internauci domagali się zmiany decyzji.

Po ogłoszeniu, że to Ben Affleck wcieli się w rolę Batmana, fani Człowieka-Nietoperza w internecie ostro krytykowali decyzję wytwórni. Sugerowano m.in., że Ben Affleck jest zbyt stary i zbyt znany, by wiarygodnie zagrać Batmana. Okazuje się, że sam aktor ma do całej sytuacji duży dystans.

CZYTAJ TAKŻE: BEN AFFLECK ZAGRA BATMANA BEN AFFLECK BĘDZIE ŚWIETNYM BATMANEM - ZAPEWNIA MICHAEL KEATON

- Ludzie ze studia powiedzieli: "Cieszymy się, że przyjąłeś tę rolę. Chcemy jednak przygotować cię na pewne potencjalne, nieprzyjemne sytuacje, dlatego pokażemy ci teraz niektóre komentarze pod adresem wcześniejszych odtwórców roli Batmana, jakie pojawiały się w sieci. Niektóre były naprawdę ciekawe, np. "Zabić go". Jestem dużym chłopcem i umiem radzić sobie z krytyką. Skoro potrafiłem pogodzić się z tym, że nie dostałem nagrody Emmy, umiem znieść wszystko. Zobaczyłem niedawno w sieci informację o moim występie w kontynuacji "Człowieka ze stali". Pierwszy komentarz umieszczony pod tym postem brzmiał: "Nieeeeeeeee!". Jestem twardy, dam radę - powiedział Ben Affleck w programie Jimmy'ego Fallona.

FILM https//youtu.be/m8BaVKUoUGo

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×