Benefis Agnieszki Radwańskiej. Najlepsza polska tenisistka oficjalnie zakończyła karierę. Kiedy transmisja w TV?

Najlepsza polska tenisistka oficjalnie zakończyła karierę! Benefis Agnieszki Radwańskiej odbył się w Tauron Arenie w Krakowie, a na miejscu pojawiło się wiele gwiazd sportu i nie tylko. Kiedy wydarzenie będzie emitowane w TV?

Multimedia

"Benefis Agnieszki Radwańskiej. Gem, set, mecz" w piątek, 24.05.2019 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

We wtorek (21.05) w Krakowie odbył oficjalny benefis Agnieszki Radwańskiej, na którym pojawiło się wielu znanych tenisistów: Caroline Wozniacki, Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot, Urszula Radwańska, Wojciech Fibak, Łukasz Kubot, Marcin Matkowski oraz przedstawicieli innych dyscyplin sportu: Jakub Błaszczykowski czy Marcin Wasilewski. Nie zabrakło również prezydenta Andrzeja Dudy i ministra sportu Witold Bańki.

Agnieszka Radwańska nagrała piosenkę z Piotrem Rubikiem!Zobacz więcej

Dla Agnieszki Radwańskiej zaśpiewali m.in. Maryla Rodowicz, Joanna Liszowska, Andrzej Piaseczny i zespół Pectus. Nie pojawiła się natomiast Angelique Kerber, która podczas turnieju w Madrycie nabawiła się kontuzji. Ponieważ tenisistka zamierza wystąpić w turnieju Roland Garros, musiała zrezygnować z występu w Benefisie Radwańskiej.

Cały wieczór był dla Radwańskiej okazją do wzruszeń. Wcześniej jednak zagrała tie break z panem Pawłem z Poznania, który pojedynek z nią wylicytował na aukcji. Radwańska - jak na tenisistkę z najwyższej półki przystało - wygrała 7:2, ale przyznała, że nie był to łatwy mecz. Później Agnieszka zagrała jeszcze debla w parze z Łukaszem Kubotem. Po drugiej stronie siatki byli Caroline Wozniacki z Marcinem Matkowskim. - Sportowa emerytura to nie jest nic złego. Życzę ci zdrowia i pięknego życia na tej emeryturze - powiedział do Radwańskiej Adam Małysz. Gwiazda wieczoru skwitowała natomiast: - Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.

Wysokie oczekiwania wobec Agnieszki Radwańskiej. Jak odbiera ją Stefano Terrazzino?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×