Benefis Ireny Santor w TVP1 - "Tych lat nie odda nikt"

W ostatnią sobotę tego roku Jedynka proponuje widzom benefis wspaniałej wokalistki, pierwszej damy polskiej piosenki, która od lat niezmiennie zachwyca talentem i oczarowuje publiczność - Ireny Santor.

Multimedia

"Tych lat nie odda nikt - benefis Ireny Santor" TVP1 pokaże 28 grudnia br., o godz.17.25. Spotkanie w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu poprowadzą Maria Szabłowska i Zbigniew Wodecki. Podczas benefisu wystąpią gwiazdy estrady, z którymi Irena Santor niejednokrotnie spotkała się na scenie, jej przyjaciele, jak również młodzi artyści, którzy spróbują zmierzyć się z jej twórczością. Będą to m. in.: Zbigniew Wodecki, Jacek Cygan, Marek Piekarczyk, Joanna Lewandowska, Adam Nowak z zespołu "Raz, dwa, trzy", Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder. Podczas koncertu przypomniane zostaną niezapomniane utwory Ireny Santor zarówno w ich wykonaniach, jak i w duetach z bohaterką benefisu. Irena Santor wykonana te najbliższe jej sercu. Artystom towarzyszyć będzie zespół Krzysztofa Herdzina.

Benefis, w przededniu osiemdziesiątych urodzin, będzie wspaniałą okazją do poznania artystki jako zwykłego człowieka, nie pozbawionego słabości, ale z wielkim poczuciem humoru, radością życia, celebrującego poranną kawę i ciekawego świata - jak często mówi o sobie Irena Santor.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×