Benefis Zenka Martynniuka

Przeczytaj także:

„Pytanie na śniadanie”. Danuta Martyniuk schudła aż 17 kilogramów dzięki tej diecie! Żona Zenka Martyniuka zdradziła, co je aby utrzymać formę. „Czuję się lżej i mam większą chęć do życia”

Danuta Martyniuk w pewnym momencie swojego życia powiedziała „dość!” hejterom i internetowym złośliwościom i postanowiła radykalnie zmienić swój wygląd. W tym celu przeszła na dietę i schudła aż 17 kilogramów! W programie „Pytanie na śniadanie” ukochana króla disco polo zdradziła, jak wygląda teraz jej dieta i które nawyki żywieniowe zmieniła. To jej przepis na sukces i znacznie lepszy stan zdrowia!

28.11.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Danuta Martyniuk pokaże, co lubi gotować i jeść. Ukochaną króla disco polo poprosiła o to Joanna Kurska!

Gdy z funkcji prezesa Telewizji Polskiej został odwołany Jacek Kurski, Joanna Kurska wróciła do pracy w TVP, obejmując stanowisko producentki "Pytanie na śniadanie". W rozmowie z dziennikiem zdradziła, że zaprosiła do kuchni programu śniadaniowego Danutę Martyniuk. Żona króla disco polo niedawno zachwyciła swoją metamorfozą, prezentując fanom odchudzoną sylwetkę. W porannym paśmie zdradzi, co najczęściej ląduje na stole państwa Martyniuków.

28.09.2022Pytanie na śniadanie

"Zenek" [RECENZJA]. Życie to są chwile, czyli amerykański sen prostego chłopaka ze wsi. Warto obejrzeć film o Zenku Martyniuku?

"Zenek" to film, który łatwo obśmiać. Podejrzewam, że wiele głosów utrzymanych będzie w tonie: HEHE, PACZ HALYNA, O DISCOPOLOWCU FILM ZROBILI, HEHE, O RODOWICZ BY ZROBILI LEPIEJ LUB O INNYM GRECHUCIE. Jest to myślenie o tyle głupie, że temat sukcesu Zenka Martyniuka, jak i disco polo jako gatunku muzycznego będącego bękartem transformacji ustrojowej, jest szalenie ciekawy. Gorzej, że "Zenek" Jana Hryniaka kompletnie nie zdaje sobie z tego sprawy.

14.02.2020Recenzja

Wesele syna Zenka Martyniuka w iście królewskim stylu! Pojawiła się gwiazda światowego formatu! [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]

Ślub i wesele syna Zenka Martyniuka - Daniela za nami. Do mediów wciąż trafiają jednak kolejne informacje o szczegółach i kulisach uroczystości. Co działo się podczas wesela Daniela Martyniuka w Lipowym Moście? Zabawa trwała do białego rana, a zaśpiewał podczas niej nie tylko Zenek Martyniuk, ale również gwiazda światowego formatu! O kogo chodzi?

16.10.2018Akcent

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×