Berlin z "Domu z papieru", czyli Pedro Alonso. Co wiemy o aktorze i postaci, w którą się wciela? Czy wróci do "La casa de papel"?

Jedną z ulubionych postaci, która budzi największą ciekawość wśród fanów, jest Pedro Alonso, grający Andres de Fonollosa pseudonim "Berlin" w serialu "Dom z papieru". Sprawdzamy najciekawsze informacje o aktorze. Oto, co musisz wiedzieć o Pedro Alonso, czyli Berlinie z hiszpańskiego serialu "La casa de papel".

Multimedia

O czym jest serial "La Casa de Papel" czyli "Dom z papieru"?

W skrócie: Ośmioro zamaskowanych przestępców wdziera się do budynku hiszpańskiej mennicy narodowej, skąd zamierza zrabować niemal dwa i pół miliarda euro. Akcją z zewnątrz kieruje tajemniczy Profesor (Álvaro Morte), który wcześniej przez kilka miesięcy przygotowywał specjalistów z różnych dziedzin do napadu stulecia. Każdy z przestępców posiada pseudonim - nazwę miasta.

Wszystko, co wiemy o serialu, który podbił światZobacz więcej

Czy Berlin wróci do "Domu z papieru"?

Berlin - w postać pod tym pseudonimem wciela się aktor Pedro Alonso. W "Domu z papieru" czyli "La Casa de Papel" Berlin nie jest bohaterem - daleko mu do tego. Berlin potrafi zaśpiewać „Bella Ciao” ​​z taką samą pasją, jak popełnia akty przemocy. Po części szaleniec, po części czołowy człowiek. Berlin urzeka swoją nieprzewidywalnością i zaskakuje na każdym kroku. Tak jak bliscy nas nigdy tak naprawdę nie opuszczają, tak samo Berlin z "Dom z papieru" - prawdziwe nazwisko: Andres de Fonollosa nigdy nie opuścił "Money Heist". Po poświęceniu się, aby jego ekipa mogła uciec w sezonie 2., Berlin powrócił w sezonie 3. w formie retrospekcji i pojawi się raz jeszcze w sezonie 4. Wpływ postaci wciąż dyktuje ścieżkę serialu w nieoczekiwany sposób.

Álex Pina opisał sprzeczności Berlina w jednym z wywiadów takimi słowami:

Jest mizoginem, psychopatą, egocentrykiem, narcyzem, przestępcą, gwałcicielem ale wciąż jest wielu ludzi, którzy go uwielbiają, ponieważ ceni przyjaźń, lojalność lub braterstwo.

Powstaje koreańska wersja kultowego serialu! Twórcy ogłosili obsadę!Zobacz więcej

Ciekawostki o aktorze - Pedro Alonso

  • Woli grać złoczyńców od bohaterów. „Złoczyńca może robić, co chce”. - stwierdza Pedro
  • Chociaż Berlin zmarł w sezonie 2., nadal pojawiał się w serialu poprzez retrospekcje
  • Pedro Alonso pochodzi z Galicji w Hiszpanii
  • Możesz zobaczyć Alonso w innym hiszpańskim programie na Netflix - "Gran Hotel"
  • Alonso spotyka się z Tixie Jambass, która na swojej stronie na Instagramie wymienia swój zawód jako „hipnoterapeutkę”
  • Alonso jest szczęśliwym ojcem swojej 23 letniej córki
  • Pedro Alonso potrafi odgrywać rolę szaleńca i malować zniewalającą sztukę abstrakcyjną. Publikuje niezliczone rysunki i obrazy na Instagramie, wszystkie pełne kolorów

Berlin w "La casa de papel": %%GALERIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×