Bestsellery Empiku 2018. Doda jako prezent i skromny Dawid Podsiadło. Kto jeszcze się pojawił? Zobacz zdjęcia z imprezy!

Za nami gala Bestsellery Empiku 2018! Wyniki zostały ogłoszone, a na imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd. Największe wrażenie zrobiła oczywiście Doda, która zaprezentowała się w czerwonej sukience, przypominającej opakowanie prezentu. Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Laureaci Bestsellerów Empiku 2018 są już znani! Podano nazwiska osób, które w 2018 r. dominowały na listach sprzedaży w kategoriach: Literatura, Muzyka, Film oraz Wydarzenie Roku. W dwóch kategoriach nominowany był Dawid Podsiadło - odebrał obie statuetki.

Dawid Podsiadło i Kuba Wojewódzki wśród zwycięzców! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Podczas gali wystąpili: Slash, Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Roksana Węgiel, Kamil Bednarek i Paweł Domagała. Za oprawę muzyczną wydarzenia – wyjątkowe, artystyczne wprowadzenia do wszystkich kategorii bestsellerów odpowiadał L.U.C & REBEL BABEL ENSEMBLE. Galę poprowadził Marcin Prokop.

Na czerwonym dywanie pojawili się jednak nie tylko nominowani i laureaci. Show skradła Doda, która zaprezentowała się w krótkiej czerwonej sukience, przypominającej opakowanie prezentu. Obecni byli również m.in. Dawid Kwiatkowski, Kasia Stankiewicz, Włodek Pawlik, Sylwia Przybysz, Smolasty i Honorata Skarbek. Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×