"Better Call Saul". Vince Gilligan stworzy serial w stylu " Z Achiwum X". To znaczy, że porzucił już na dobre świat "Breaking Bad"?

To między innymi dzięki pracy, jaką włożył Vince Gilligan, mogliśmy zobaczyć niesamowity serial "Breaking Bad" oraz równie dobry spin-off "Better Call Saul". Teraz twórca zajmie się propozycją w klimacie "Archiwum X". Czy to oznacza, że producent porzuca historie, które poznaliśmy w wymienionych wcześniej seriach?

Multimedia

Vince Gilligan o swoim nowym projekcie

Vince Gilligan to jeden z twórców "Breaking Bad" oraz "Better Call Saul". Obydwie produkcje okazały się wielkimi sukcesami. Teraz producent i scenarzysta zajmie się innym zawodowym projektem. Ma być to historia, którą moglibyśmy zestawić z "Z Archiwum X" i "Strefą mroku". Produkcja ma łączyć w sobie różne gatunki. Zobaczymy tam trochę elementów wyjętych z dramatu połączonych z humorem Gilligana. Stworzona fabuła ma być już zaplanowana na kilka sezonów. Warto zaznaczyć, że Vince Gilligan wcześniej pracował jako producent przy "Z Archiwum X".

Co czeka widzów w ostatnim odcinku 6. sezonu? Twórcy uchylają rąbka tajemnicyZobacz więcej

To koniec z uniwersum "Breaking Bad"?

Widzów czeka jeszcze ostatnia odsłona "Better Call Saul". Niedługo zobaczą oni ostatni odcinek serii. Niedawno Vince Gilligan szczerze przyznał, jak widzi przyszłość serialu oraz pierwotnej produkcji. Te słowa mogą być ciosem dla fanów tej historii. Twórca przyznał, że dla niego to już koniec. Chociaż przyznaje, że jest bardzo zadowolony z rezultatu, to jednak nie można wciąż tego ciągnąć. Wszystko ma swój koniec. Teraz chciałby postawić przed sobą nowe wyzwanie.

Nowy serial osadzony w świecie "The Walking Dead"! Poznajcie różne spojrzenia na apokalipsę!Zobacz więcej

Mam wrażenie, że spin-off "Breaking Bad" to już za dużo, ale jestem bardzo zadowolony z rezultatu. Zrobiłem również "El Camino", z którego również jestem bardzo dumny. Chyba zaczynam rozumieć, że nadchodzi czas, aby w końcu opuścić imprezę. Nie chcę skończyć z kloszem na twarzy. Na ten moment nie posiadam żadnych planów na przyszłość tego uniwersum. Jestem świadom tego, że taką samą odpowiedź prawdopodobnie udzieliłem na końcu "Breaking Bad". Muszę jednak udowodnić sobie, że drzemie we mnie coś innego. Nie znam tylko jednej sztuczki, a przynajmniej taką mam nadzieję - słowa przytacza jego słowa serwis Deadline.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×