"Better call Saul". Wielki powrót Waltera White’a

Dobre wiadomości dla fanów serialu "Breaking Bad". Walter White prawdopodobnie powróci do Albuquerque. Jest szansa, że pojawi się w serialu "Better call Saul".

Multimedia

Serial "Better Call Saul" wypełnił nieco pustkę po emisji ostatniego odcinka "Breaking Bad". Twórcy spin-offa, skupiającego się na postaci pechowego prawnika Saula Goodmana, ujawnili kilka szczegółów, które mogą zainteresować wszystkich fanów "serialu Breaking Bad".

CZYTAJ TAKŻE: POWSTANIE SERIAL O SŁYNNYM PRAWNIKU Z "BREAKING BAD"

Jak powiedział Vince Gilligan możemy spodziewać się powrotu kultowych postaci Waltera White’a czy Jesse Pinkmana. Musimy jednak zachować cierpliwość. Nie pojawią się oni w drugim sezonie serialu "Better call Saul", którego emisja przewidziana jest na rok 2016.

Breaking Bad to kultowy serial telewizyjny kręcony w Albuquerque w Nowym Meksyku. Okrzyknięty mianem współczesnego westernu. Opowiada o losach Waltera White'a (Bryan Cranston), nauczyciela szkoły średniej, u którego zostaje zdiagnozowany nieoperacyjny rak płuc. White dla dobra rodziny decyduje się produkować i sprzedawać metaamfetaminę, aby zapewnić jej byt materialny, kiedy on umrze.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×