„Beverly Hills 90210” nowe odcinki. Jaka będzie formuła serialu? "Chcieliśmy zrobić coś, co wywoła zamieszanie"

„Beverly Hills 90210” powraca w wakacje z nowi odcinki, które będą się jednak znacząco różnić o tych emitowany w latach 1990-2000. Twórcy postawili na nowatorską formułę, która w ich zamyśle ma wywołać zamieszanie. Czy tak się stanie? Sprawdzamy, czego możemy się spodziewać po nowych odcinkach „Beverly Hills 90210”.

Multimedia

„Beverly Hills 90210” - jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych lat 90. powraca z nowymi odcinkami. Na planie serialu ponownie spotkały się gwiazdy produkcji: Jeannie Garth (Kelly), Jason Priestley (Brandon), Tori Spelling (Donna), Brian Austin Green (David) i Gabrielle Carteris (Andrea). Zabrakło Luke'a Perr'ego (Dylan), który odszedł niespodziewanie na początku 2019 roku.

Premiera „Beverly Hills 90210” zbliża się wielkimi krokami. Stacja FOX zaprezentuje 1. odcinek już 7 sierpnia 2019 roku. Czego możemy się spodziewać po nowych odcinkach „Beverly Hills 90210”.

Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian i Tori poszli własnymi ścieżkami od momentu zakończenia oryginalnej serii 19 lat temu. Teraz spotykają się znowu po tym, jak jeden z nich zasugerował, że nadszedł czas na restart "Beverly Hills, 90210”. Co się stanie, gdy powrócą pierwsze miłości, stare romanse, przyjaciele i szaleńcy, kiedy ta kultowa obsada, którą obserwował cały świat spróbuje kontynuować od miejsca, w którym zakończyła się historia? – czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Jak zmieniły się dzieciaki z "Beverly Hills, 90210"? [GALERIA]Zobacz więcej

„Beverly Hills 90210” nowe odcinki. Jaka będzie formuła serialu?

Twórcy sześciu nowych odcinków „Beverly Hills 90210” postawili na nowatorską formułę, która w ich zamyśle ma wywołać zamieszanie. Jeannie Garth, Jason Priestley, Tori Spelling, Brian Austin Green oraz Gabrielle Carteris zagrają bowiem samych siebie. Scenariusze serialu inspirowane są ich prawdziwym życiem i relacjami.

Chcieliśmy zrobić coś, co wywoła zamieszanie i będzie tak nowatorskie, jak oryginalny był serial z lat 90. Tak wpadliśmy na ten pomysł – opowiadała w jednym z wywiadów Tori Spelling.

Przypomnijmy, że "Beverly Hills, 9010" był emitowany w latach 1990 - 2000 i doczekał się 10 sezonów. Później powstawało kilka spin-offów, które były mniej lub bardziej powiązane z głównymi wątkami "Beverly Hills, 90210". Ostatni był "90210", który powstawał w latach 2008 - 2013. W rolach drugoplanowych wstąpiło wtedy kilku aktorów z pierwowzoru.

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×