"Beverly Hills, 90210". Stara ekipa znowu razem w knajpie Peach Pit! Zobacz nowy teaser serialu!

W sieci pojawiła się kolejna sentymentalna zapowiedź nowych odcinków "Beverly Hills, 90210". Zobaczcie, jak dojdzie do spotkania paczki dawnych przyjaciół w knajpie Peach Pit!

Multimedia

Ekipa z "Beverly Hills, 90210" znowu razem w knajpie Peach Pit! W sieci pojawił się nowy teaser zapowiadający powrót kultowego serialu. Jeannie Garth (Kelly), Jason Priestley (Brandon), Tori Spelling (Donna), Brian Austin Green (David) i Gabrielle Carteris (Andrea) ponownie spotkali się w barze stylizowanym na lata 60., w którym przed laty pracował serialowy Brandon. Czerwone kanapy, grająca szafa - twórcy serialu grają na sentymentach, zachęcając do oglądania nowych odcinków "Beverly Hills, 90210".

Zobaczcie, jak będzie wyglądało spotkanie paczki z paczka z "Beverly Hills, 90210" w słynnym Peach Pit!

"Beverly Hills, 9010" był emitowany w latach 1990 - 2000 i doczekał się 10 sezonów. Później powstawało kilka spin-offów, które były mniej lub bardziej powiązane z głównymi wątkami "Beverly Hills, 90210". Ostatni był "90210", który powstawał w latach 2008 - 2013. W rolach drugoplanowych wstąpiło wtedy kilku aktorów z pierwowzoru.

Jaka będzie formuła nowych odcinków? "Chcieliśmy zrobić coś, co wywoła zamieszanie"Zobacz więcej

W nowym "Beverly Hills, 9010", którego premiera już 7 sierpnia, Jeannie Garth, Jason Priestley, Tori Spelling, Brian Austin Green oraz Gabrielle Carteris zagrają samych siebie. Scenariusze serialu inspirowane są ich prawdziwym życiem i relacjami.

Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian i Tori poszli własnymi ścieżkami od momentu zakończenia oryginalnej serii 19 lat temu. Teraz spotykają się znowu po tym, jak jeden z nich zasugerował, że nadszedł czas na restart "Beverly Hills, 90210”. Co się stanie, gdy powrócą pierwsze miłości, stare romanse, przyjaciele i szaleńcy, kiedy ta kultowa obsada, którą obserwował cały świat spróbuje kontynuować od miejsca, w którym zakończyła się historia? – czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×