Beyoncé i Leonardo DiCaprio zagrają w filmie Bradleya Coopera?

Bradley Cooper przygotowuje się do swojego debiutu reżyserskiego. W filmie "Narodziny gwiazdy" główną rolę miałaby zagrać Beyoncé, a partnerować jej ma... Leonardo DiCaprio!

Beyoncé zdradziła, że wkrótce po raz kolejny będzie można zobaczyć ją w roli aktorki. Wcześniej mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach jak m.in. "Austin Powers i Złoty Członek", "Wojna pokus", "Dreamgirls", "Różowa Pantera", "Cadillac Records". Od 2009 r., gdy pojawiła się u boku Idrisa Elby w "Obsesji", nie wzięła udziału w żadnym filmowym projekcie.

CZYTAJ TAKŻE:

BEYONCE KUPIŁA POSIADŁOŚĆ Z FILMU "BIG LEBOWSKI" [WIDEO]
KONTROWERSYJNA SCENA W FILMIE "ZJAWA" Z LEONARDO DICAPRIO [WIDEO]

Wokalistka ma pojawić się teraz w filmie "Narodziny Gwiazdy", który wyreżyseruje Bradley Cooper. Fabuła opiera się na historii początkującej piosenkarki Esther Hoffman, którą w poprzedniej wersji zagrała Barbra Streisand. Kariera bohaterki zaczyna nabierać tempa w momencie, w którym spotyka na swojej drodze znanego piosenkarza Johna Howarda.

Pierwszoplanowa rola męska nie została jeszcze obsadzona, jednak jak informuje portal Entertainment Tonight, producenci rozważają zatrudnienie samego Leonardo DiCaprio. Co Wy na to? Czy ten duet byłby skazany na sukces?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×