Beyonce przyznaje: Śpiewałam hymn z playbacku! [WIDEO]

Ostatnie wykonanie hymnu Stanów Zjednoczonych przez Beyonce wzbudziło wiele kontrowersji. Spekulowano, że gwiazda śpiewała z playbacku.

CZYTAJ TAKŻE: BEYONCE ŚPIEWA NA INAUGURACJI DRUGIEJ KADENCJI OBAMY! [WIDEO] BEYONCE TWARZĄ PEPSI!

Ostatnio odbyła się inauguracja drugiej kadencji prezydentury Baracka Obamy. Podczas tego wydarzenia wystąpiła Beyonce, która od samego początku oficjalnie wspiera obecnego prezydenta USA. Gwiazda zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych, ale zaraz po jej występie zaczęto spekulować, że śpiewała z playbacku.

Żona Jaya-Z postanowiła uciąć plotki na ten temat i podczas konferencji prasowej przyznała się, że skorzystała z playbacku.

  • *Jestem perfekcjonistką. Ćwiczę tak długo, aż poczuję, że krwawią mi stopy. Nie miałam czasu na próbę z orkiestrą. - tłumaczy Beyonce - To była transmisja na żywo i bardzo, bardzo ważne i emocjonalne wydarzenie dla mnie. Z powodu pogody, z powodu opóźnienia, z powodu braku właściwej próby nie czułam się komfortowo i nie chciałam ryzykować*.

CZYTAJ TAKŻE: BEYONCE WSPIERA OBAMĘ BEYONCE WYSTĄPI W POLSCE!

  • Chodziło o prezydenta Obamę i inaugurację - mówi dalej gwiazda - Chciałam, żeby on i mój kraj byli ze mnie dumni, dlatego zdecydowałam się skorzystać z zarejestrowanej wcześniej ścieżki wokalu, co jest bardzo popularne w przemyśle muzycznym.

Na koniec Beyonce zaśpiewała hymn USA a capella, czym udowodniła, że zwykle nie potrzebuje wsparcia playbacku. Zapowiedziała również, że podczas Super Bowl będzie śpiewała na żywo.

FILM https//youtu.be/S4dggAeouyI

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×