Beyonce zaśpiewa w trailerze do filmu "50 Twarzy Geya"! [WIDEO]

Fani "50 Twarzy Greya" odliczają dni do premiery trailera filmu opartego na tym bestsellerze. Rąbka tajemnicy uchyliła... Beyonce!

Multimedia

Beyonce umieściła na swoim Instagramie fragment zwiastuna filmu "50 Twarzy Greya". Powieść E.L. James, na podstawie której powstaje, sprzedała się w ponad 70 milionach egzemplarzy, stając się światowym bestsellerem.

CZYTAJ TAKŻE: "50 TWARZY GREYA" - MAMY PIERWSZE SCENY Z FILMU! [WIDEO] WIEMY, KIEDY BĘDZIE PIERWSZY TRAILER FILMU "50 TWARZY GREYA"!

Długo wyczekiwany film, w którym w rolach głównych wystąpią Jamie Dornan i Dakota Johnson, wejdzie do kin w lutym 2015 r. Zobacz fragment zwiastuna!

<iframe src="//instagram.com/p/qp2Maivw5b/embed/" width="612" height="710" frameborder="0" scrolling="no" allowtransparency="true"></iframe>

FILM https//youtu.be/LJhX51zo76Y

Komentarze

Skomentuj
  • pegazica (gość)

    nie E.L Jamesa,tylko E.L James jak już... no tak... Polska... jak się pisze artykuł,to fajnie by też było sprawdzić choć najważniejsze informacje dotyczące owego tematu... No ale po co,jak tak ważny fakt czyli nazwisko autorki można przekręcić:)

    21.07.2014 10:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×