"Bez cenzury". Kim są naprawdę bohaterowie "Beverly Hills 90210" lub "Pełnej chaty"?

Kim w życiu prywatnym są bohaterowie kultowych seriali takich jak "Beverly Hills 90210", "Pełna chata", czy "Melrose Place"? Jak trafili do wielkich produkcji i jak czas popularności wpłynął na ich życie? Jak wyglądała droga do sławy znanych kobiet takich jak Toni Braxton, czy Whitney Houston? Ilu mężczyzn kochała Marilyn Monroe? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziemy w najnowszym cyklu telewizji Lifetime "Bez cenzury".

Multimedia

Program "Bez cenzury" to seria 10 odcinków, z których każdy poświęcony jest innemu serialowi lub znanej postaci – ikonie popkultury. Odsłania kulisy powstawania kultowych produkcji, nieznane cechy charakteru odtwórców głównych ról i fakty z życia osób, które wywarły ogromny wpływ na kulturę masową. Aaliyah, Toni Braxton, Whitney Houston, Marilyn Monroe – to postacie ikony, które odegrały ogromną rolę w życiu ludzi na całym świecie. Jak wyglądała ich codzienność? Jak trafiły na scenę? Co je motywowało do działania?

"Bez cenzury" zagląda także za kulisy kultowych seriali. Co się dzieje z Shannen Doherty i dlaczego zniknęła z "Beverly Hills 90210"? Jak Tori Spelling poradziła sobie ze śmiercią swojego ojca słynnego producenta Aarona Spellinga? Dlaczego siostry Olsen nie chcą zagrać we wznowionej produkcji "Pełnej chaty"? Jak i dlaczego zginęła dobrze zapowiadająca się piosenkarka R’n’B Aaliyah? Czy serial "Melrose Place" zawdzięcza swój sukces obecności Heather Locklear? Bez cenzury to fascynujący przewodnik po świecie showbiznesu, jego regułach, cieniach i blaskach.

"Bez cenzury" w piątki od 1 kwietnia o godzinie 21:00 tylko na Lifetime

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×