"Bez skrupułów". Nowy serial Polsatu to telewizyjne rozwinięcie filmu "Solid Gold"! Będzie więcej wątków o aferze Amber Gold?

Wiele osób zastanawiało się, jaką produkcją będzie "Bez skrupułów", które telewizja Polsat twarzą Danuty Stenki reklamowała w swoim nowym spocie promocyjnym. Teraz, jak ustalili redaktorzy tvpolsat.info, potwierdziły się przypuszczenia widzów i nowy serial Polsatu będzie telewizyjnym rozwinięciem głośnego filmu "Solid Gold"!

Multimedia

"Solid Gold" to film, który w ubiegłym roku wywołał niemałe zamieszanie. Produkcja w reżyserii jacka Bromskiego miała być inspirowana aferą Amber Gold, a film swoją premierę miał mieć podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. I wtedy doszło do skandalu; najpierw film wycofano, na wniosek koproducenta, którym była Telewizja Polska, z konkursu głównego, a następnie w ostatnich dniach trwania imprezy przywrócono film, a Jacek Bromski zerwał umowę z TVP!

`Niestety za skandalem nie szła jakość filmu, który przez większość krytyków został uznany za rozczarowujący. Co więcej, afera Amber Gold okazała się tylko wabikiem, bo w filmie fabularnym wątków nawiązujących do tej sprawy było bardzo mało.

Czy to się zmieni w wersji serialowej? Tego w tym momencie nie wiemy. Sam Jacek Bromski już podczas ubiegłorocznego festiwalu filmowego w Gdyni zapewniał, że nakręcił tak dużo materiału, że bez problemu mógłby z "Solid Gold" zrobić serial.

"Solid Gold". Powstał film o aferze Amber Gold? Oceniamy jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich filmów tego roku!Zobacz więcej

Teraz "Solid Gold" przemienia się w "Bez skrupułów" i swoją premierę będzie mieć jesienią na antenie telewizji Polsat, jednak wcześniej produkcja trafi też do serwisu IPLA. W rolach głównych na ekranie pojawią się Janusz Gajos, Marta Nieradkiewicz, Andrzej Seweryn i Danuta Stenka.

Kaja Miller jest młodą, uczciwą policjantką. W czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Osiem lat później do Gdyni ściąga ją jej były szef, Nowicki, wysoki oficer CBŚ, który stoi na czele zespołu prowadzącego dochodzenie w sprawie biznesowo-politycznych powiązań na Pomorzu. Grupa ma za zadanie rozpracowanie przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu. Tropy prowadzą do Kaweckiego – nieuczciwego biznesmana wykorzystującego polityczne znajomości do ochrony własnych interesów. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi i obnaża powiązania świata biznesu, służb i przestępczości zorganizowanej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×