"Bez tabu". Agata Młynarska w nowym sezonie programu opowiada o wizytach w domu domin i klubach swingerskich. "Ludzie tak chcą spędzać czas"

Agata Młynarska od 2019 roku jest prowadzącą programu "Bez tabu", poruszającego wyjątkowo kontrowersyjne tematy. Z związku ze startem najnowszego sezonu produkcji TVN Style, gwiazda opowiedziała o tym, czego widzowie będą mogli się w nim spodziewać. Przy okazji promocji "Bez tabu" dziennikarka w odważnym wyznaniu poruszyła tematykę uprawiania najstarszego zawodu świata.

Multimedia

"Bez tabu" - 2. sezon na antenie TVN Style

"Bez tabu" jest programem emitowanym na antenie TVN Style. Jak sama nazwa wskazuje, jego tematyka skupia się na poruszaniu kontrowersyjnych tematów. 23 kwietnia bieżącego roku ruszyła kolejna edycja programu, który od 2019 roku prowadzi znana dziennikarka i prezenterka Agata Młynarska. Przy okazji promocji najnowszego sezonu "Bez tabu", prowadząca zdradziła, że obecni skupi się on m.in. na tematyce edukacji seksualnej oraz seksualności kobiet.

Agata Młynarska pochwaliła się nowym mieszkaniem! Kiedyś mieszkała w nim kochanka Bieruta! Zobaczcie, jak wyglądaZobacz więcej

Agata Młynarska opowiada wizytach w domu domin i klubach swingerskich. "Ludzie tak chcą spędzać czas"

Przy okazji premiery 2. sezonu "Bez tabu", Agata Młynarska zgodziła się nam opowiedzieć, czego widzowie mogą się spodziewać w najnowszych odcinkach kontrowersyjnego programu. Dziennikarka poruszyła m.in. temat seksworkerek oraz edukacji seksualnej wśród dzieci. Skupiła się także na temacie związanym preferencjami seksualnymi różnych ludzi. Zdaniem Agaty Młynarskiej, po zaznajomieniu się z tą tematyką, wizyty w domu domin, czy klubach swingerskich to nic takiego, żadne mi wielkie tabu, ot po prostu, ludzie tak chcą spędzać czas, sprawia im to przyjemność, nie robią nikomu krzywdy i to tylko i wyłącznie jest ich sprawa.

Poniżej można zobaczyć pełną rozmowę z Agatą Młynarską o nowym sezonie programu "Bez tabu"

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Co to dom domin?

    19.05.2022 17:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×