"Bezpaństwowcy". Cate Blanchett wyprodukowała dla Netflix serial o nielegalnych imigrantach! Zobaczcie zwiastun!

Już wkrótce na Netflix pojawi się bardzo ciekawy projekt serialowy, którego jedną z producentek jest Cate Blanchett. Serial "Bezpaństwowcy" będzie opowiadał o nielegalnych imigrantach. Sprawdźcie szczegóły oraz datę premiery! Zobaczcie zwiastun.

Multimedia

"BEZPAŃSTWOWCY" - NOWY SERIAL NETFLIX

"Bezpaństwowcy" to poruszający i pokazujący aktualne tematy serial o czterech nieznajomych, których drogi spotykają się w australijskim areszcie imigracyjnym: stewardessie uciekającej przed niebezpieczną sektą, afgańskim uchodźcy, który z rodziną szuka schronienia przed prześladowaniami, młodym ojcu pragnącym uwolnić się od pracy bez perspektyw oraz biurokratce, która ściga się z czasem, aby zapobiec wielkiemu skandalowi.

Pierwszy polski film Netflix jesienią 2020! W obsadzie m.in. Małgorzata Bela, Agnieszka Żulewska i Agata BuzekZobacz więcej

"Bezpaństwowcy" to miniserial stworzony przez Cate Blanchett, Elise McCredie i Tonyego Ayresa. Za reżyserię odpowiadają Emma Freeman oraz Jocelyn Moorhouse. Autorkami scenariusza są Elise McCredie i Belinda Chayko, a nad produkcją serialu czuwali Sheila Jayadev oraz Paul Ranford.

W serialu występują: Yvonne Strahovski, Jai Courtney, Asher Keddie, Fayssal Bazzi, Marta Dusseldorp oraz Dominic West i Cate Blanchett.

Serial "Bezpaństwowcy" na Netflix trafi 8 lipca.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×