"BH90210". Jak zmieniła się Kelly z "Beverly Hills, 90210"? Jennie Garth była ulubienicą fanów serialu!

Obsada kultowego "Beverly Hills, 90210" znowu spotkała się na planie nowych odcinków serialu, tym razem pod tytułem "BH90210". Wśród nich jest Jennie Garth, która od początku wcielania się w serialową Kelly była ulubienicą fanów serialu. Jak się zmieniła?

Multimedia

Kelly z "Beverly Hills, 90210" po latach

"Beverly Hills, 90210" powróciło! W USA można już oglądać nowe odcinki, w których wystąpili niemal wszyscy aktorzy, którzy wystąpili w oryginalnej wersji serialu. Są wśród nich: Jason Priestley (Brandon), Tori Spelling (Donna), Brian Austin Green (David), Gabrielle Carteris (Andrea) oraz Jennie Garth (Kelly). To właśnie ona była tą aktorką, która zyskała dzięki serialowi największą popularność. Jak się zmieniła?

Jak zmieniły się dzieciaki z "Beverly Hills, 90210"? [GALERIA]Zobacz więcej

Jennie Garth wcielała się w piękną Kelly Taylor przez 10 lat. Była jedną z ulubienic młodzieży lat 90. Urocza blondynka o słodkim uśmiechu skradła serca widzów niemal od razu. Zaczynając pracę w "Beverly Hills, 90210" Garth miała 18 lat, ale już jako 15-latka wygrywała konkursy talentów, dzięki czemu została zauważona przez łowcę talentów, który zachęcił ją do spróbowania sił w aktorstwie. Po "Beverly Hills 90210" pojawiała się w wielu filmach telewizyjnych, z których kilka sama wyprodukowała i wyreżyserowała. Prywatnie, Jennie jest po dwóch rozwodach, ma trzy córki. Brała udział w 5. edycjij amerykańskiego "Tańca z gwiazdami" i razem z partnerem, Derekiem Hough, zajęła 4. miejsce.

Nagrywając nową wersję "BH90210", Jenny zbliża się do pięćdziesiątki. Czy bardzo zmieniła się przez te niemal 30 lat? Zobaczcie w naszej galerii i oceńcie sami!

"Beverly Hills, 90210" - historia serialu

Serial "Beverly Hills, 9010" był emitowany w latach 1990 - 2000 i doczekał się 10 sezonów. Później powstawało kilka spin-offów, które były mniej lub bardziej powiązane z głównymi wątkami "Beverly Hills, 90210". Ostatni był "90210", który powstawał w latach 2008 - 2013. W rolach drugoplanowych wstąpiło wtedy kilku aktorów z pierwowzoru.

Głównymi bohaterami pierwotnie byli Brenda i Brandon Walsh (bliźniaki), którzy musieli opuścić rodzinną Minnesotę i przeprowadzić się do Kalifornii, gdzie w Beverly Hills ojciec otrzymał nową pracę. Tytuł 90210 pochodził od kodu pocztowego Beverly Hills. Serial poruszał różne tematy, m.in. przemoc na tle seksualnym, alkoholizm, uzależnienia, antysemityzm, rasizm, samobójstwa, homoseksualizm, ciąża w młodym wieku czy AIDS.

Gwiazdy serialu wspominają Luke’a Perry’ego: Był z nami duchem przy tworzeniu tej produkcji Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×