"Biała królowa" odcinek 1. Elizabeth Woodville jest bez grosza przy duszy! Uwagę na nią zwróci Edward IV? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na premierę w stacji Epic Drama! Już w środę, 3 lutego, o godzinie 21:30 zostanie wyemitowany 1. odcinek serialu "Biała królowa". Sprawdźcie, co wydarzy się w 1. epizodzie "Białej królowej"!

Multimedia

"Biała królowa" - sprawdź program TV

W 1. odcinku serialu "Biała królowa" po śmierci męża - służącego pod sztandarami króla Henryka VI z rodu Lancasterów - Elizabeth Woodville jest bez grosza przy duszy.

Musi ratować siebie i dwójkę swoich dzieci. Uważa, że jej jedyną szansą jest zwrócenie na siebie uwagi zwycięskiego króla Yorku Edwarda IV.

Przejmujący dramat kostiumowy już w lutym na Epic Drama! W rolach głównych Rebecca Ferguson i Max Irons!Zobacz więcej

"BIAŁA KRÓLOWA" - O CZYM JEST SERIAL?

Poruszająca opowieść o młodym królu Edwardzie, mistrzu manipulacji Lordzie Warwicku oraz trzech kobietach, które za pomocą spisków, manipulacji i uwodzenia trafiły na tron Anglii. W 1463 r. miłość między prostą dziewczyną z rodu Lancasterów a królem z rodu Yorków doprowadza do tajnego ślubu. Anglia ma nową królową — ale dwie kobiety zawiązują spisek, aby strącić ją z tronu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×