"Biała królowa" odcinek 2. Elżbieta w niebezpieczeństwie! Warwick chce się zemścić [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na premierę w stacji Epic Drama. Już w środę, 8 lutego, o godzinie 21:30 zostanie wyemitowany 2.odcinek serialu "Biała królowa". Sprawdźcie, co wydarzy się w kolejnym epizodzie "Białej królowej".

Multimedia

"Biała królowa" - sprawdź program TV

Poruszająca opowieść o młodym królu Edwardzie, mistrzu manipulacji Lordzie Warwicku oraz trzech kobietach nabiera rozpędu. Yorkowie wygrali wojnę z Lancasterami o prawo do tronu. Królem Anglii został Edward IV, który zakochał się w owdowiałej plebejce. Po ich potajemnym ślubie sytuacja na dworze zaczyna się komplikować.

Przejmujący dramat kostiumowy już w lutym na Epic Drama! W rolach głównych Rebecca Ferguson i Max Irons!Zobacz więcej

W drugim odcinku serialu "Biała królowa" Elżbieta (Rebecca Ferguson), po swojej koronacji, wraca do starej codzienności bycia królową. Warwick będzie szukać na niej zemsty za to, że uwiodła króla Edwarda.

Elżbieta znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Co z nią będzie?

Zobacz galerię

"BIAŁA KRÓLOWA" - O CZYM JEST SERIAL?

Poruszająca opowieść o młodym królu Edwardzie, mistrzu manipulacji Lordzie Warwicku oraz trzech kobietach, które za pomocą spisków, manipulacji i uwodzenia trafiły na tron Anglii. W 1463 r. miłość między prostą dziewczyną z rodu Lancasterów a królem z rodu Yorków doprowadza do tajnego ślubu. Anglia ma nową królową — ale dwie kobiety zawiązują spisek, aby strącić ją z tronu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×