"Biała królowa" odcinek 5. Lancasterowie i Warwick ponownie na tronie. Anna i Małgorzata uciekają [STRESZCZENIE ODCINKA]

W środę, 3 marca, o godzinie 21:30 zostanie wyemitowany 5. odcinek serialu "Biała królowa". Sprawdźcie, co wydarzy się w kolejnym epizodzie "Białej królowej".

Multimedia

"Biała królowa" - sprawdź program TV

Co stanie się w piątym odcinku serialu? Lancasterowie i Warwick ponownie zasiądą na angielskim tronie. A plotki dotyczące powrotu Edwarda sprawią, że Anna i Małgorzata Andegaweńska... zdecydują się na ucieczkę z Francji.

Rebecca Ferguson opowiedziała nam o kreowaniu Elizabeth Woodville. Co ją zachęciło do tej roli?Zobacz więcej

Co się działo wcześniej w serialu "Biała królowa"?

Przypomnijmy, że w poprzedni odcinku Yorkowie wygrali wojnę z Lancasterami o prawo do tronu. Królem Anglii został Edward IV, który zakochał się w owdowiałej plebejce. A po ich potajemnym ślubie sytuacja na dworze zaczęła się komplikować.

Zobacz galerię

"BIAŁA KRÓLOWA" - O CZYM JEST SERIAL?

Poruszająca opowieść o młodym królu Edwardzie, mistrzu manipulacji Lordzie Warwicku oraz trzech kobietach, które za pomocą spisków, manipulacji i uwodzenia trafiły na tron Anglii. W 1463 r. miłość między prostą dziewczyną z rodu Lancasterów a królem z rodu Yorków doprowadza do tajnego ślubu. Anglia ma nową królową — ale dwie kobiety zawiązują spisek, aby strącić ją z tronu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×